Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mini M8S vs MECOOL M8S Pro+ vs MX4
#1
Witam ponownie. Przymierzam się do kupienia dla siebie TV Boxa. Na oku mam te trzy egzemplarze. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Czy ktoś mógłby pomóc mi przy wyborze dopasowanym do moich potrzeb?

To znaczy:
Kodi
Netflix
Horizon Go
Jakaś apka do korzystania z IPTV (zamierzam kupić dostęp u GenIPTV, chyba, że Kodi do odpalenia wystarczy)

4K/3D/1080p mi raczej nie jest potrzebne. Kasety VHS kiedyś były i człowiek żył Big Grin

Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
JA bym na twoim miejscu brał MECOOL bo za kilka eurasów więcej w porównani do M8S II masz 2GB ramu. AndroidTV też na nim działa, Netflix w FHD. Nie wiem tylko jak zachowa się aplikacja Horizon GO. Możesz zawsze zostać testerem Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
@mjw a może by tak test MECOOL M8S PRO+ na stronie portalu ?? oraz tutorial jak wgrac android tv ??
Odpowiedz
#4
@ramzi pomysł na test już chodzi mi od dłuższego czasu po głowie ale nie wiem jak się za to zabrać. Co miałbym testować i jak. Tongue Nie wiem jak to ugryźć...
Co do tego jak wgrać to mogę poradnik zrobić tylko, że na moim urządzeniu wgrałem już AndroidTV. Tongue Robi się to banalnie prosto bo wystarczy wrzucić pobrany plik zip na USB i odpalić aktualizację systemu w boxie i wybrać plik zip z USB. Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Myślę że właśnie o to chodziło @ramzi. Druga sprawa jakie są plusy z posiadania AndroidTV, bo dla mnie jako laika, muszę zobaczyć różnicę.
Odpowiedz
#6
Przede wszystkim foty urządzenia, jaka jest jakość plastyków, mat czy lustro, czy się rysuje, jakie ma wymiary , można by nawet zrobić fotkę z mibox obok. Jeśli się nie boisz to rozebrać urządzenie i pokazać jak wygląda w środku , czy jest dobrze chłodzone , radiator i te sprawy.
Dla niektórych ważne są również fotki pudełka i tego jak urządzenie jest zapakowane.
Kolejna sprawa to jak wygląda podczas działania, czy ma jakąś diodę , czy mocno świeci.
Jak działa pilot , czy trzeba dobrze nim celować , czy jest po wifi czy irda, czy jest wygodny w obsłudze.
Fajnie byłoby też zobaczyć jak to dziala na oryginalnym sofcie , czy jest wygodne w obsłudze. Czy się nie wiesza , czy wszystko działa sprawnie , wifi czy ma dobry zasięg.
Na razie tyle mi przyszło do głowy.
Ciekawe czy są jakieś benchmarki na to , AnTuTu może. Dla niektórych ważny jest też czas bootowania i czas uruchomienia kodi , ewentualnie czas wyburzenia boxa.
Może by i inni użytkownicy chcieli robić testy i by się zrobiła jakaś fajną baza sprzętu.


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(31-08-2017, 04:10 PM)mjw napisał(a): JA bym na twoim miejscu brał MECOOL bo za kilka eurasów więcej w porównani do M8S II masz 2GB ramu. AndroidTV też na nim działa, Netflix w FHD. Nie wiem tylko jak zachowa się aplikacja Horizon GO. Możesz zawsze zostać testerem Big Grin

Nie wiem czy to jeszcze kogoś obchodzi, ale na Mecool z romem AndroidTV, Horizon Go działa dobrze, trzeba sobie zainstalować np. z apkpure, ale wszystko chodzi. Obsługa tylko myszką. Ogólnie box jak za swoją cenę jest super, jak naprawią chromecasta to będzie idealnie.
Odpowiedz
#8
(06-09-2017, 04:12 PM)ramzi napisał(a): Przede wszystkim foty urządzenia, jaka jest jakość plastyków, mat czy lustro, czy się rysuje, jakie ma wymiary , można by nawet zrobić fotkę z mibox obok. Jeśli się nie boisz to rozebrać urządzenie i pokazać jak wygląda w środku , czy jest dobrze chłodzone , radiator i te sprawy.
Dla niektórych ważne są również fotki pudełka i tego jak urządzenie jest zapakowane.
Kolejna sprawa to jak wygląda podczas działania, czy ma jakąś diodę , czy mocno świeci.
Jak działa pilot , czy trzeba dobrze nim celować , czy jest po wifi czy irda, czy jest wygodny w obsłudze.
Fajnie byłoby też zobaczyć jak to dziala na oryginalnym sofcie , czy jest wygodne w obsłudze. Czy się nie wiesza , czy wszystko działa sprawnie , wifi czy ma dobry zasięg.
Na razie tyle mi przyszło do głowy.
Ciekawe czy są jakieś benchmarki na to , AnTuTu może. Dla niektórych ważny jest też czas bootowania i czas uruchomienia kodi , ewentualnie czas wyburzenia boxa.
Może by i inni użytkownicy chcieli robić testy i by się zrobiła jakaś fajną baza sprzętu.


Jak z ust mych wyjęte... Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości