Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
@nightkill16 Potwierdzam. Box bez aktywacji obsługuje treści oznaczone jako +18.  Wink

Podziękowali: dabroviec
Odpowiedz
REKLAMA:



Kombinuje dziś cały dzień i mam problem ze zmianą tego launchera na urządzeniu Kaon z Tmobile.
Zainstalowalem appke na telefonie apps2fire i za jej pomocą zainstalowalem launch manager i launchery: wolf luncher i leanback on fire

Do tej pory z niczym nie było problemu. Mogę uruchomić też każdą z tych aplikacji.

Problem jest ze zmianą lunchera na stałe.

Wchodzę do LM i jak klikne na DISABLE STOCK LAUNCHER to nic sie nie dzieje. Nie mam opcji wyboru, i po kliknieciu na to dalej pokazuje sie ten domyślny laucncher.

Spotkaliście się z czymś takim? Niby pierdoła a pół dnia już nad tym spędziłem i pomysły mi się kończą.

Proszę o pomoc
Odpowiedz
A uruchomiłeś opcje programistyczne?
Odpowiedz
(28-05-2022, 11:19 PM)sky02 napisał(a): A uruchomiłeś opcje programistyczne?
Jasne. Zgodnie z instrukcją włączyłem opcje programistyczne i w nich włączyłem debugowanie usb.

W tej zakładce jest też aktywna opcja zweryfikuj aplikacje przez USB.

Reszta jest niekatywna.

Dodam jeszcze, że problem mialem z instalacją tego
"•Wolf Launcher z napisem T-Mobile" wyskakuje błąd podczas instalacji

Więc zainstalowałem Leanback on Fire. Próbowałem też ogólna wersję Wolf lauchera...ale nie widoczne to jest w launch managerze.

Zauważyłem jeszcze jedna dziwna rzecz. Gdy klikam na "disable stock launcher" pojawia się tekst "disabling canal+ launcher". I nic się nie dzieje.
Odpowiedz
Wkradł się błąd. Pobierz jeszcze raz i spróbój. Smile
Odpowiedz
Witam Serdecznie pierwszy raz Smile Pozdrawiam Wszystkich Smile Mam pytanie jak usunąć to ograniczenie 18+ dla dvbt2? Sprowadzić box do ustawień fabrycznych ale co potem? Cały czas mi się pojawia ekran aktywacyjny z kodem. Jak go ominąć? Może reset trzeba robić będąc na domyślnym luncherze Wolf? Ja już mam konto dawno w Canal+online więc ta aktywacja kodem mi do niczego potrzebna ale podobno to jest niezbędne. Jak ominąć tą aktywację? Może ktoś pomoże prostemu człowiekowi za co będę ogromnie wdzięczny.. A na domiar złego to jeszcze podobno są jakieś problemy z aktywacja kodem na infolinii mi pisali ze jakąś awaria i faktycznie nie chce przyjmować kodów. Próbowałem kilkukrotnie. Proszę o pomoc.. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



Cześć

Na tym ekranie, gdzie prosi o aktywację kodem musisz się dostać do ustawień Androida i zainstalować Launcher Managera i Wolfa (o ile pamiętam używałem jakiegoś menadżera plików). A jeżeli potrzebujesz aplikację CANAL+, to po zmianie launchera trzeba doinstalować MyCANAL z APK - zdaje się, że linki nawet w tym wątku znajdziesz.

Pozdrawiam,
Marcin
Odpowiedz
By ominac wystarczy pogadać z pilotem. Smile

Przez komendy głosowe przejść do ustawień.
Odpowiedz
Dziękuję Wam Koledzy! Tak zrobiłem wg Waszych podpowiedzi i wszystko działa a okno aktywacyjne ominięte Smile Jeszcze raz dzięki Smile
Odpowiedz
+ taki że już nie będziesz miał problemów z +18. A wystarczy pogadać z swoim pilotem Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: picco, 1 gości