Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
(05-12-2022, 12:06 AM)bigdamian napisał(a): Button Remaper polecam.
Dzięki bardzo, troche poćwiczyłem i działa, chciałem uzyskać jeszcze możliwość dostania się w ustawienia, bo w chwili obecnej działa tylko polecenie głosowe.

Nie ukrywam, że jestem przyzwyczajony do launchera z mibox s, ciezko mi uzyskać podobną funkcjonalność, pobrałem adroid tv launcher ale nie jest widoczny z poziomu launch managera
Jak najprościej dodać funkcjonalność ustawienia? Przycisk pilota/widget?
Odpowiedz
REKLAMA:



Ja korzystam z Wolf Launcher 0.1.9 i Launcher Managera bez problemu go widzi.
Odpowiedz
Witam
posiadam Chromecast 4 (4K), ostatnio zaktualizował mi sie automatycznie do ATV 12 i nie wiem dlaczego usunął mi z systemu launcher managera, nie moge zmienic launchera na Wolfa, przed aktualizacja wszystko pieknie chodzilo, ogolnie ten android mnie bardzo drażni, poblokowano w nim mozliwosc instalowania launcher managera i namieszali z uprawnieniami, ile to trzeba sie teraz dokopywac do ustawien zeby zezwolic jakiemus manegerowi plików do instalacji apk bo domyslnie nic nie mozna zrobic, ale to jakos ogarnąłem.
Mógłby sie ktoś temu przyjrzeć i zmodyfikować moze aplikacje launcher managera żeby działała na Chromecast z Andoid 12? jeżeli jest to wogole możliwe oczywiscie, szkoda bo wcześniej działalo wszysko ok a nie moge cofnąć aktualizacji andka ....
z gory dzieki za pomoc
Odpowiedz
Dziś chciałem odpalić sobie WOLF lecz nie mogę tego ogarnąć. Pokazuje się mi tylko takie coś.

[Obrazek: H1azrgwl.jpg]

Wybieram na sztywno wolf launcher , active custom lancher lecz to nie działa. Nie ma opcji disable stock launcher

Może ktos pomóc jak to ogarnąć
Odpowiedz
@djchester21 Jakie urządzenie?? Włączone debugowanie usb oraz zezwolono na połączenie ADB?
Poza tym masz kliknąć ENABLE CUSTOM LAUNCHER.
Odpowiedz
Słuchaj tak włączone ADb, debugowanie również. wybierałem custom launcher :wolf, wracałem i klikałem enable custom launcher. Ale jak klikałem domek to nie można wybrać z 2 tylko odrazu przerzuca do głównego.
Odpowiedz
REKLAMA:



@djchester21 dalej nie wiem jakie to urządzenie? Canal+ jak w opisie masz???
Odpowiedz
(12-12-2022, 09:19 PM)Matheusz napisał(a): @djchester21 dalej nie wiem jakie to urządzenie? Canal+ jak w opisie masz???

Poradziłem sobie. Trzeba wgrać odpowiedni Launcher manager . POźniej już wszystko poszło gładki. Sorki za zamieszanie .

Pytanie jeszcze do canal+ aktywowane na 2 miechy, mozna się z tego wyślizgać po 2 miesiącach?
Odpowiedz
Witam Smile Ja wcale nie aktywowałem tych 2 miechow od nich bo mam Canal+ w umowie już od szeregu lat. Przy instalacji jak doszedłem do ekranu z info o darmowej subskrybcji poprzez polecenie głosowe wybrałem sklep play a z niego file menager zainstalowałem On mi otworzył drogę do pena z usb na którym mam wszystko Launcher Menagera i Wolf Menagera oraz inne przydatne aplikacje że źródeł zewnętrznych. Po instalacji LM i WL zainstalowałem aplikację Canal+ że źródła zewnętrznego. Zalogowałem się na Canal+ poprzez swoje konto z umowy z Canal + i wszystko śmiga aż miło. Mam jeszcze aplikacje Viaplay Disney+ Prime Video. Wszystko działa na Wolf Launcherze bardzo dobrze. Fajny ten tunek Canal+Box 4k. Ja mam wersję z głowica do anteny naziemnej a że mieszkam blisko Czechów łapie wszystko co od nich leci. Łącznie z polskimi kanałami mam tego ponad 120 pozycji. Pozdrawiam już Wszystkich Kolegów Świątecznie Smile

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
Zainstalowałem tego Launch Managera i Wolf Launcher w wersji 0.1.9 na MiBox S 4S i nie działa mi ten Launcher poprawnie. Nie mogę wejść w jego ustawienia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości