Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
#21
@coach_taylor jeśli przy oryginalnej brak flag, a przy modach są - nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje. Ja ze swojej strony nie mam żadnego interesu, aby działać na czyjąś szkodę. Dodam, iż sam skorzystałem z tych apek dziesiąt razy i nic złego nie zauważyłem.
Inna sprawa to to, iż dopiero zaczynam swoją przygodę z grzebaniem w aplikacjach na androida, więc mogłem popełnić jakieś błędy, które mogą powodować takie wyniki. W przyszłości postaram się to wyeliminować przy kolejnych wersjach. Obecnie nie mam na to czasu, ani chęci.  Pojawi się nowy tv box to wtedy sprawdzę, o co chodzi. ;-)
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
(25-08-2021, 03:45 AM)Matheusz napisał(a): @coach_taylor jeśli przy oryginalnej brak flag, a przy modach są - nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje. Ja ze swojej strony nie mam żadnego interesu, aby działać na czyjąś szkodę. Dodam, iż sam skorzystałem z tych apek dziesiąt razy i nic złego nie zauważyłem.
Inna sprawa to to, iż dopiero zaczynam swoją przygodę z grzebaniem w aplikacjach na androida, więc mogłem popełnić jakieś błędy, które mogą powodować takie wyniki. W przyszłości postaram się to wyeliminować przy kolejnych wersjach. Obecnie nie mam na to czasu, ani chęci.  Pojawi się nowy tv box to wtedy sprawdzę, o co chodzi. ;-)
Oczywiście, nie chciałem sugerować złej woli.  :-) Myślałem tylko, że może to kwestia jakiejś prostej linii kodu, która się nie spodobała tym bazom. Dzięki za poświęcony czas. :-)
Odpowiedz
#23
Jeżeli ktoś ma obawę przed zmodyfikowanym Launcher Managerem i Wolf Launcherem może użyć wersji ze strony techdoctoruk, stara wersja "ultimate" managera oraz najnowsza wołga działa.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: shados
Odpowiedz
#24
Launcher Manager Ultimate działa tylko na urządzeniach AndroidTV dostępnych na globalnym rynku (Nvidia Shield, Chromecast 4.0, Xiaomi Mi Box) oraz Fire TV (Cube/ Sticki).
Modyfikacje Launcher Managera były stworzone po to, aby pomóc ludziom nieogarniającym terminala ADB zmienić launcher na tv boxach od polskich operatorów. Wersja ultimate ich nie obsłuży i to należy podkreślić.

Twoja uwaga, że jak ktoś ma obawę przed tą modyfikacją to może skorzystać z wersji Ultimate nie ma zastosowania do:
• T-Mobile TV Box / Kaon KSTB6077
• Play TV Box 2 / SDMC DV8545 T2/C
• Canal+ TV Box / Skyworth HY4001 / HY40A2 / CANALATV1
• Vectra TV Box / SDMC DV8519

Poza tym jak ktoś tak bardzo boi się tej modyfikacji to zawsze może skorzystać z LM, a następnie go odinstalować.
Odpowiedz
#25
Dziękuję! Kawał dobrej roboty. Canal+ Box zyskał nowe życie Smile
Odpowiedz
#26
Witam.
Pytanie czy da się zmodyfikować to urządzenie

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
@Torres dać się na pewno da, ale z uwagi na małą popularność tego urządzenia nie ma sensu robić apki.
Polecam Ci zaznajomić się w temacie połączenia z tv boxem za pomocą adb. Należy włączyć debugowanie, połączyć się z boxem przy pomocy terminala adb, wklepać komendę i tyle.
Może też być inny sposób niż adb skoro to zwykły android, ale nie miałem urządzenia w ręku to się nie wypowiem na ten temat.
Odpowiedz
#28
Dziękuję za odpowiedź.
Czyli rzaden z przedstawionych przez Ciebie launcherów nie da się zainstalować w ogóle w tym urządzeniu czy po instalacji coś w nim padnie ?
Jeśli chodzi o adb to odpada bo nie mam pojęcia o co w tym chodzi . Kolega kupił tego boxa bo chciał mieć w duecie z DVB-T2 nie zagłębialiśmy się i nie wiedzieliśmy o canal+ box 4K teraz musi się z tym męczyć.
Odpowiedz
#29
Launcher zainstalujecie. Chodzi mi o to czy ustawcie go jako domyślny. W takich boxach czasami jest odpowiednie menu w ustawieniach. Ewentualnie po zainstalowaniu alternatywnego może wyświetlić monit o wybranie domyślnego. Tego nie da się sprawdzić nie mając tv boxa w rękach.

Podziękowali: Torres
Odpowiedz
#30
mam pytanko a mianowicie przy zakupie canal + box 4K jak sprawdzić która to wersja ? Bo jest ich kilka tak Skyworth HY4001 / HY40A2 / CANALATV1 a na allegro widziałem jeszcze inną ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości