Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
#41
Witam ,czy chodzi o ten link z Kodi? Niestety żaden z nich nie działa sprawdzałem kilka razy.Wolf Launcher mam zainstalowany na Canal + box ale nie mogę pobrać Launcher Managera żeby ustawić tę zmianę na stałe. Czy można prosić o prawidłowy link?Pomożecie ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
eeetam działa , działa

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#43
Teraz działa.Dziekuję
Odpowiedz
#44
Wolf Launcher: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Launcher Manager: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#45
Używam od wczoraj managera razem z Wolfem 0.1.19 Wszystko spoko i fajnie ale znikają mi ustawienia sekcji. W tym sensie ze nie mogę ustawiać widoczności sekcji, ile ma być ikon w rzędzie, czy ma być widoczna nazwa sekcji, ird. Całe to menu jest puste. Jedyna opcja to skasować sekcje i stworzyć nową. W nowej wszystko jest i znika po ustawieniu. Nie da się natomiast ustawiać sekcji aplikacje, bo na nią ta metoda nie działa - sekcji aplikacje nie można kasować. Cały czas działają też ustawienia sekcji widzety, której nie używam. Być może gdyby coś mi się udało do niej dodać to też by zniknęły.
Uzywam boxa Vectry. Wolf jest dużo szybszy od domyślnego launchera, nie wpycha na ekran główny jakichś śmieci które mnie nie interesują. Natomiast pewnie wrócę do domyślnego jeśli nie uda mi się ogarnąć ustawiania tych sekcji. Wolf jest w zasadzie martwy, autor porzucił go w lipcu.
Mam jeszcze pytanie o przywracanie domyślnego launcher. Manager mnie nie pyta o ustawienie na stałe, jak wywołać takie pytanie?
Odpowiedz
#46
Nigdy, z czym takim się nie spotkałem. Ustawiałem wg uznania i Wolf trzymał ustawienia.
Aby przywrócić domyślny launcher wystarczy w Launcher Manager kliknąć: Disable Custom Launcher. Poźniej usunąć Wolfa.
Oczywiście przy włączonym debugowaniu USB.

Sugeruje sprawdzić też uprawnienia Wolfa do zapisu plików na pamięci wewnętrznej. Ew wywalić i zainstalować jeszcze raz.
Polecam także wypróbować drugi z polecanych launcherów: LeanbackLauncher
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Doprecyzuję, nie napisałem chyba wystarczająco jasno. Nie chodzi mo o to że nie trzyma ustawień Sekcji, tylko ze po pierwszym ustawieniu nie można ich zmieniać bo menu do zmian jest puste, znikają wszystkie przyciski i suwaki.
Załączam zdjęcia, powinno być jak po lewej, menu ustawienia sekcji widżety, pełne przycisków i suwaków. Takie samo jest dla wszystkich sekcji, ale po pierwszym ustawieniu (albo nawet w trakcie) nagle znika i nic nie można już zmienić. Po prawej widać takie puste menu aplikacji.
[Obrazek: gWWDqCEl.jpg]
Odpowiedz
#48
Wypróbowałem Leanback, wolę jednak Wolfa. Zainstalowałem starszą wersję 0.1.7 brandowaną Vectra i wszystko działa.
Odpowiedz
#49
Delikatny problem mam, nie jestem w stanie pobrać Laucher manager. Wpisuje i ręcznie link i kopiuje przez apk do boxa i nic. Dodam że Wolf Laucher pobrało bez problemu.
Canal+ box.
Poratuje ktoś?

Co ciekawe na telefon pobiera.
Pytanie czy jest jakaś możliwość brać na tel instalkę i przerzucić ja na box z telefonu czy łatwiej będzie pobrać na kompa i przez pendrive zainstalować?

Edit. Już nie aktualne. Zrobiłem wszytko przez program ,,file commander,,. Pobrałem na telefon Laucher manager, połączyłem się z moim dyskiem google i zainstalowałem na boxa.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#50
@tediszyszon Nie napisałeś jaką metodą instalujesz managera.
Masz dwie opcje do wyboru.
1.Wg poradnika tekstowego:
Musisz pobrać pliki apk i przerzucić je na boxa. Do tego celu możesz wykorzystać dysk internetowy lub pendrive.
Do obsługi chmury polecany jest X-plore. Wrzucasz sobie pliki np. na dysk google. Na boxie instalujesz X-plore, dodajesz swój dysk i wchodzisz na niego. Instalujesz bezpośrednio z chmury.

2. Wg poradnika wideo:
Robisz wszystko jak w poradniku, tylko zamiast linków z wideo podajesz te, które wyżej wrzucił @mjw czyli dla:
Wolf Launcher: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Launcher Manager: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości