Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
#31
@artpaw ten temat to nie jest dyskusja dotycząca tv boxów, a o tym jak wylączyć operatorski launcher.
Tutaj masz bardziej odpowiedni temat:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&page=11

Podziękowali: artpaw
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
czy w tym luncher jest możliwość wywołani z przycisku okna z funkcjami wyłącz/uruchom ponownie/zrzut ekranu . Na innych boxach wywołuje si to przez dłuższe przytrzymanie przycisku zasilania
Odpowiedz
#33
W apce Launcher Manager nie ma takich możliwości. To opcje systemowe, producent nie przewidział takich możliwości.
Odpowiedz
#34
znaczy uzyskałem ten efekt z pomocą apki button mapper ale niestety apka kłóci się z panelem volum co ją dyskwalifikuje  Sad
Odpowiedz
#35
hej, da radę wrzucić coś nowszego do wechip tv box V7 ??? ten standardowy launcher nie pasi mi zbytnio
Odpowiedz
#36
Polecam zapoznać się z tym co napisałem poprzedniemu koledze.
Zainstalować alternatywny launcher (sprawdzić, czy wyskoczy okienko wyboru domyślnego), dokładne przejrzenie ustawień boxa i jeśli nie ma innej możliwości zainteresowanie się ADB.

Prosiłbym też innych o niewychodzenie z kolejnymi prośbami o zmiane launchera na jakichś chińskich boxach. Nie miałem i nie mam zamiaru robić moda dla tych boxów. Pierdyliard softów i zmiennych skutecznie mnie zniechęca, żeby poświęcać na to wolny czas. Co innego popularne tv boxy od polskich firm/ dostawców iptv.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
(11-10-2021, 04:45 PM)Matheusz napisał(a): Polecam zapoznać się z tym co napisałem poprzedniemu koledze.
Zainstalować alternatywny launcher (sprawdzić, czy wyskoczy okienko wyboru domyślnego), dokładne przejrzenie ustawień boxa i jeśli nie ma innej możliwości zainteresowanie się ADB.

Prosiłbym też innych o niewychodzenie z kolejnymi prośbami o zmiane launchera na jakichś chińskich boxach. Nie miałem i nie mam zamiaru robić moda dla tych boxów. Pierdyliard softów i zmiennych skutecznie mnie zniechęca, żeby poświęcać na to wolny czas. Co innego popularne tv boxy od polskich firm/ dostawców iptv.
a wiec zainstalowałem launcher niby wszystko ładnie pięknie działa, ale jak odłączę od prądu i podłącze to znów się włącza normalny standardowy pulpit androida, a w menagerze nie mogę wybrać motywu który ma się załączać
Odpowiedz
#38
jest szansa na zwykły launcher androida atv ? kiedyś w folderze launcher menager był , a teras widzę , że nie ma
Odpowiedz
#39
Witam.Chcialem pobrać Launcher Manager z linku na YouTube By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Niestety wyświetla się w Dowloaderze error.check your URL.Pomoże ktos?
Odpowiedz
#40
W opisie filmu masz aktualny link
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości