Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
Wystarczy wybrać aplikacje jakakolwiek aplicje przyciskając przycisk ok i po prawej stronie uruchomi się pasek i w tym pasku między innymi masz ustawienia.
Odpowiedz
REKLAMA:



"Podczas analizowania pakietu wystąpił problem" - taki komunikat wyświetla mi się przy próbie instalacji Wolf Launchera na C+ Box HY4001CD. Jakieś rady?
Odpowiedz
(25-02-2023, 02:35 PM)Dafy napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(25-02-2023, 02:35 PM)Dafy napisał(a): "Podczas analizowania pakietu wystąpił problem" - taki komunikat wyświetla mi się przy próbie instalacji Wolf Launchera na C+ Box HY4001CD. Jakieś rady?
Czasami tak się dzieje jak plik został źle pobrany.
Moja rada to pobierz ponownie plik
Odpowiedz
Witajcie mam problem z zainstalowanie Wolf Launcher na moim playnow tv box. Launch Manager zainstalował się bez problemu, natomiast jak probuje zainstalować lauchera to mam problem z "parse error". Czy ktoś co w stanie jest pomóc?
Odpowiedz
Na początek rad3k pobierz na nowo plik.
Odpowiedz
REKLAMA:



(17-03-2023, 12:22 AM)bigdamian napisał(a): Na początek rad3k pobierz na nowo plik.

Kilkukrotnie próbowałem, za każdym razem ten sam błąd.
Odpowiedz
(17-03-2023, 09:18 AM)rad3k napisał(a):
(17-03-2023, 12:22 AM)bigdamian napisał(a): Na początek rad3k pobierz na nowo plik.

Kilkukrotnie próbowałem, za każdym razem ten sam błąd.
Jaką wersje tego wolfa pobierasz?
Czy pobierałeś tego z postu 184?
Odpowiedz
Witam wszystkich  Smile

Chciałbym podpiąć się pod ten post, bo znalazłem w sieci informację że instalacja Wolfa uwolni mnie od problemu z kontrolą rodzicielską
na BOX-ie Canal+ Skyworth HY4001 z DVB-T2.
Czy to faktycznie jest rozwiązanie tego problemu na tym BOX-ie?
Odpowiedz
U mnie ta sama sytuacja, niezależnie czy próbuję z pena zainstalować "Wolf Launcher" to jest komunikat "podczas analizowania pakietu wystąpił problem android". Używam Canal + 4 K. Pobierałem wiele razy pliki na nowo. Mam ten sam problem co przedmówcy, więc chyba coś musi być na rzeczy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości