Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
U mnie szedł batman w hbo max w 5.1 po optyku, zastanawia mnie dlaczego na hbo nie ma hdr 10 chociaż
Odpowiedz
REKLAMA:



(21-04-2022, 10:24 PM)marttita18@interia.pl napisał(a): Czy jest możliwość powrotu ze starego launchera na nowy launcher ???

U mnie po przywróceniu boxa do fabryki też mam stary launcher Play i za diabła nie wchodzi już nowy Sad

Dlatego olałem temat i ten ich Play NOW i wrzuciłem Launcher Wolfa + Activity Launcher 1.14.4.apk i wyprowadziłem nim skróty na których mi zależało: skanowanie kanałów dvbt, ustawienia dvbt, porządkowanie listy kanałów, opcje PVR, EPG, itp...
Odpowiedz
(20-04-2022, 05:20 AM)Wojtasban napisał(a): U mnie szedł batman w hbo max w 5.1 po optyku, zastanawia mnie dlaczego na hbo nie ma hdr 10 chociaż
Ale z apki ze sklepu, czy przez wtyczkę w kodi? A jeśli wtyczkę to którą?
Odpowiedz
Wtyczka do HBO Max dla kodi jest tylko jedna, więc wyboru nie ma.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Normalnie ze sklepu apka hbo max
Odpowiedz
(25-04-2022, 03:44 PM)Wojtasban napisał(a): Normalnie ze sklepu apka hbo max
A ktora wersja aplikacji?
Ja mam z boxa hdmi do TV, a optykiem z TV do Amplitunera.
Netflix mi idzie DD, a HBO Max nie...
Odpowiedz
REKLAMA:



Chyba jednak to box cos swiruje, bo netflix też już nie ma DD. Jak podłączyłem optyka i dałem w ustawieniach dźwięku SPIF to amplituner żadnego sygnału nie dostawał. Bez wpiętego optyka widać czerwone światło z portu.
Regulacja dźwięku na pilocie podczas odtwarzania nic nie zmienia.
Naprowadźcie mnie, bo zgłupiałem...
Odpowiedz
(28-05-2022, 07:21 PM)kerad77 napisał(a): Naprowadźcie mnie, bo zgłupiałem...

Padło gniazdo toslink. Trzeba by było zrobić przelut nowego i sprawdzić czy to wystarczy.

Przeszło mi przez ręce kilkanaście tych pudełek i w kilku po jakimś czasie optyk przestaje działać.
Gniazdo się świeci ale brak dźwięku - totalna cisza, zmiana przewodu, reset z recovery nic nie dają.

Chinole klepią masówke po taniości. C+ Box ma to samo, na satkurierze też ktoś pisał, że toslink padł sam z siebie z dnia na dzień Smile
Odpowiedz
Odpowiedz
Czy ktoś na tym boxie też zauważył problem z EPG na kanałach TVP? Na wszystkich kanałach TVP jest "Brak informacji", natomiast na wszystkich innych, niezależnie od MUX - EPG działa zupełnie poprawnie, nawet na MUX 8.
Co więcej, ten sam komunikat pojawia się po odpaleniu skrótu do funkcji EPG.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości