Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
(22-09-2022, 10:55 PM)RebA napisał(a):
(05-07-2022, 11:35 AM)David1 napisał(a):
(05-07-2022, 07:05 AM)janitek napisał(a): Witam

Dziękuję za informacje o kodach przycisków. Mam pytanie jak przypisałeś kod do przycisku PROGRAM?. Próbowałem to zrobić ale u mnie ten przycisk nie wchodzi, podobnie jak przyciski od aplikacji.
Witam, ja mam Play Now TV Box 3 mam odblokowane przyciski PROGRAM, YOUTUBE, HBO GO, PRIME VIDEO i inne. Zablokowany mam NETFLIX i Asystenta. Nie wiedziałem, że jest taka różnica między 2 a 3. No to w 2 jest mniej możliwości niestety.
odblokowane tzn jak? mozesz zastapoic innym aplikacjami?
Można je zmapować w Button Mapper i ustawić np. pod HBO Go apkę HBO MAX, a pod Youtube Smart Next Tube.
Odpowiedz
REKLAMA:



(23-09-2022, 10:16 AM)David1 napisał(a):
(22-09-2022, 10:55 PM)RebA napisał(a):
(05-07-2022, 11:35 AM)David1 napisał(a):
(05-07-2022, 07:05 AM)janitek napisał(a): Witam

Dziękuję za informacje o kodach przycisków. Mam pytanie jak przypisałeś kod do przycisku PROGRAM?. Próbowałem to zrobić ale u mnie ten przycisk nie wchodzi, podobnie jak przyciski od aplikacji.
Witam, ja mam Play Now TV Box 3 mam odblokowane przyciski PROGRAM, YOUTUBE, HBO GO, PRIME VIDEO i inne. Zablokowany mam NETFLIX i Asystenta. Nie wiedziałem, że jest taka różnica między 2 a 3. No to w 2 jest mniej możliwości niestety.
odblokowane tzn jak? mozesz zastapoic innym aplikacjami?
Można je zmapować w Button Mapper i ustawić np. pod HBO Go apkę HBO MAX, a pod Youtube Smart Next Tube.
A to tak to ja już robiłem w play now box 2, a bez tych różnych programów się nie da ustawić po swojemu?
Odpowiedz
(23-09-2022, 10:19 AM)RebA napisał(a):
(23-09-2022, 10:16 AM)David1 napisał(a):
(22-09-2022, 10:55 PM)RebA napisał(a):
(05-07-2022, 11:35 AM)David1 napisał(a):
(05-07-2022, 07:05 AM)janitek napisał(a): Witam

Dziękuję za informacje o kodach przycisków. Mam pytanie jak przypisałeś kod do przycisku PROGRAM?. Próbowałem to zrobić ale u mnie ten przycisk nie wchodzi, podobnie jak przyciski od aplikacji.
Witam, ja mam Play Now TV Box 3 mam odblokowane przyciski PROGRAM, YOUTUBE, HBO GO, PRIME VIDEO i inne. Zablokowany mam NETFLIX i Asystenta. Nie wiedziałem, że jest taka różnica między 2 a 3. No to w 2 jest mniej możliwości niestety.
odblokowane tzn jak? mozesz zastapoic innym aplikacjami?
Można je zmapować w Button Mapper i ustawić np. pod HBO Go apkę HBO MAX, a pod Youtube Smart Next Tube.
A to tak to ja już robiłem w play now box 2, a bez tych różnych programów się nie da ustawić po swojemu?
Nie, można je tylko zmapować programem.
Odpowiedz
Hej,
Czy jest możliwe wgrać czystego androida, albo np. taki rom? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Zostałem wylogowany z uslugi, zainstalowalwm sobie wolf launchera.Jak, gdzie znajdę opcje skanowania dvbt w HDTV?
Odpowiedz
Odpowiedz
REKLAMA:



A próbował ktoś tego. Jestem za słaby i boję się, że  coś źle pójdzie.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Odpowiedz
Czy jak kupię zablkowany lub wylogowany play box 2 to czy dalej będzie można z niego korzystać?
Chodzi mi o doinstalowanie jakiegoś launchera, który pozwoli korzystać dalej z DVB-t2 i aplikacji vod typu netflix/disney, no i oczywiście różnych innych pierdół z google play. Przeczytałem cały temat i natrafiłem na wpisy o blokowaniu aktualizacji, niestety to dla mnie czarna magia ale zainstalować .apk z usb powinienem dać radę. Chodzi mi tylko o sam fakt czy "zablokowany" dekoder jest dalej użyteczny dla normalnego szarego człowieczka. Dodam, że nie interesują mnie pakiety i abonamenty u żadnego operatora.
Odpowiedz
(19-10-2022, 11:02 AM)Chmielufion napisał(a): Czy jak kupię zablkowany lub wylogowany play box 2 to czy dalej będzie można z niego korzystać?
Chodzi mi o doinstalowanie jakiegoś launchera, który pozwoli korzystać dalej z DVB-t2 i aplikacji vod typu netflix/disney, no i oczywiście różnych innych pierdół z google play. Przeczytałem cały temat i natrafiłem na wpisy o blokowaniu aktualizacji, niestety to dla mnie czarna magia ale zainstalować .apk z usb powinienem dać radę. Chodzi mi tylko o sam fakt czy "zablokowany" dekoder jest dalej użyteczny dla normalnego szarego człowieczka. Dodam, że nie interesują mnie pakiety i abonamenty u żadnego operatora.
Posiadam dwa dekodery wylogowane, które użytkuje już ponad dwa lata i nie ma żadnego problemu.
Używam launchera ATV + managera, który wyłącza nakładkę Playa.

Podziękowali: Chmielufion
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości