Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
(19-10-2022, 11:02 AM)Chmielufion napisał(a): Czy jak kupię zablkowany lub wylogowany play box 2 to czy dalej będzie można z niego korzystać?
Chodzi mi o doinstalowanie jakiegoś launchera, który pozwoli korzystać dalej z DVB-t2 i aplikacji vod typu netflix/disney, no i oczywiście różnych innych pierdół z google play. Przeczytałem cały temat i natrafiłem na wpisy o blokowaniu aktualizacji, niestety to dla mnie czarna magia ale zainstalować .apk z usb powinienem dać radę. Chodzi mi tylko o sam fakt czy "zablokowany" dekoder jest dalej użyteczny dla normalnego szarego człowieczka. Dodam, że nie interesują mnie pakiety i abonamenty u żadnego operatora.
normalnie kupuj boxa bez obaw ze cos nie bedzie dziaalc. bo on tylko zostanie wylogowany z uslug play, ale wszystko pozosatle bedzie dzialac, a wiec dodasz sobie jakies launcher i box dostaje nowe lepsze zycie

Podziękowali: Chmielufion
1
Odpowiedz
REKLAMA:



A to nie tutaj ktos linkowal ostatnio "pierwszy zablokowany" box playa? Moga to zdalnie zrobic przeciez. Jezeli tylko wylogowany to wiadomo zaden problem.

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(19-10-2022, 04:35 PM)michaelred napisał(a): A to nie tutaj ktos linkowal ostatnio "pierwszy zablokowany" box playa? Moga to zdalnie zrobic przeciez. Jezeli tylko wylogowany to wiadomo zaden problem.

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka
boxy z play now nie sa zablokowane, tylko sa wylogowane z ich uslug typu iptv etc, wgtrywa sie lancher i box jest pelnofunkjonalny
Odpowiedz
Witam jak pozbyć się okienka za słaby sygnał w tv naziemnej na tv box3 nawet jak jest 100 procent to i tak to wyskakuje
Odpowiedz
Ja też mam jeszcze dodatkowe pytanie, otóż box zakupiłem. Podłączyłem do internetu, wszystkie aplikacje działają. Zainstalowałem wolfa, jednak aplikacja HDTV ani np: live channels nie wyszukuje żadnych kanałów, pokazuje cały czas siła sygnału 0%, antena działa w 100procentach ponieważ podpinam pod inny dekoder jak i telewizor i wszystko wyszukuje normalnie. Zrobiłem, też jakiś restart z poziomu aplikacji, ustawiłem również rediong z rosji na Polske niestety bez żadnego skutku. Sprzedawca "lombard" w odpowiedzi napisał, że przed wysyłką wszystko działało, myślicie że gniazdo walnięte a może da się zrobić jakiś inny reset który spowoduje, że kanały jak i sygnał się pojawią? Jak ktoś ma jakieś pomysły to czekam.
Odpowiedz
(26-10-2022, 01:52 PM)awalon napisał(a): Witam jak pozbyć się okienka za słaby sygnał w tv naziemnej na tv box3 nawet jak jest 100 procent to i tak to wyskakuje
 Witam czy udało ci się jakoś pozbyć tego okienka mam ten sam problem kanały działają bez zakłóceń a komunikat ciągle jest na ekranie
Odpowiedz
REKLAMA:



(03-07-2022, 03:48 PM)David1 napisał(a): Witam, podaję kody niedostępnych przycisków na pilocie w HDTV ułatwiające obsługę. Może komuś się przydadzą.

KEYCODE_MENU:I = 82 Łatwy dostęp do pięciu ustwień.
KEYCODE_STOP:I = 86 Zatrzymanie nagrywania/timeshiftu do tej pory było to niemożliwe
KEYCODE_FB:I = 89 przewijanie do przodu
KEYCODE_FF:I = 90 przewijanie do tyłu
KEYCODE_INFO:I = 165 Informacja - nacjskamy do trzech razy przydatne infirmacje o kanale
KEYCODE_EPG:I = 172 Szybki dostęp do EPG
KEYCODE_PVR:I = 173 Szybki dostęp do PVR
KEYCODE_RECALL:I = 1002 Powrót do ostatnio oglądanego kanału
KEYCODE_FAV:I = 1003 Szybki dostęp do ulubionych
KEYCODE_SUBT:I = 1004 Ustawienia napisów
KEYCODE_TEXT:I = 1005 Telegazeta
KEYCODE_AUDIO:I = 1006 Ustawienia dzwięku
KEYCODE_V_RATIO:I = 1007 Proporcje ekranu
KEYCODE_AD:I = 1008 Ustawienia Audiodeskrypcji dla osób niewidomych
KEYCODE_TIMER:I = 1010 Szybki dostęp do timera


Kody wpisujemy w pełnej wersji BUTTON MAPPER. Wybieramy Zaawansowany - Niestandardowy kod dostępu (wersja 2). Jeden przycisk możemy ustawić na trzy sposoby (pojedyncze dotknięcie, podwójne dotknięcie, długie naciśnięcie) więc tylko od nas zależy co jak sobie poustawiamy. Ja np przycisk PROGRAM mam ustawiony na pojedyncze dotknięcie INFO, długie naciśnięcie MENU.

[Obrazek: YMxDa8bl.png]
[Obrazek: Ma3Rouxl.png]
[Obrazek: eDzvdybl.png]
[Obrazek: 70GBwTvl.png]
[Obrazek: ajEcMYal.png]
[Obrazek: zC7LOULl.png]
[Obrazek: wzWV34Tl.png]

Ktoś miał taki problem, że klawisze skonfigurowane działają tylko do pierwszej zmiany kanału? Później gdy wyjdę z TV i wrócę z powrotem to znów działa do czasu zmiany kanału. Gdy przełącza sie klawiszem zmiany programu problem występuje, gdy wybieram z klawiatury numerycznej wszystko działa.
Odpowiedz
Panowie mam pytanie, kupiłem w cexie wczoraj Play tv box, wszystko działa i jestem zadowolony lecz zastanawia mnie jedno ( liczę że razem rozwiążemy ta zagadkę), jak działa w tym boxie zakładka telewizja ( pytam ponieważ działają mi kanały np: teraz oglądam crime investigation).
Box był zresetowany ( pojawił się kreator konfiguracji przy starcie), nie mam wykupionego żadnego pakietu ( oprócz vod TVP i playera TVN).
Odpowiedz
(14-01-2023, 07:31 PM)Matiuy napisał(a): Panowie mam pytanie, kupiłem w cexie wczoraj Play tv box, wszystko działa i jestem zadowolony lecz zastanawia mnie jedno ( liczę że razem rozwiążemy ta zagadkę), jak działa w tym boxie zakładka telewizja ( pytam ponieważ działają mi kanały np: teraz oglądam crime investigation).
Box był zresetowany ( pojawił się kreator konfiguracji przy starcie), nie mam wykupionego żadnego pakietu ( oprócz vod TVP i playera TVN)
ja również mam boxa z pakt ale tych kanałów z play nie korzystam bo mam bogatszą owerte iptv i mam wszystkie kanały
[/quote]
Odpowiedz
Tylko pytanie jak to wygląda, czy to przestanie działać bo też mam lepszy pakiety ( mam dekoder telewizji evio ( światłowodowa) ) ale kilku kanałów nie mam, m.in c.i Polsat.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości