Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
#21
(30-03-2021, 10:21 AM)kerad77 napisał(a): I komunikat w prawym górnym rogu, też da się wyłączyć, zostając nawet na launcher playnow.
Jakoś nie mogę znaleźć tej metody, jakaś podpowiedź?
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
@piter1114
Aby pozbyć się tego napisu, wejdź w USTAWIENIA > APLIKACJE > SPECJALNY DOSTĘP DO APLIKCAJI > WYŚWIETLANIE NAD INNYMI APLIKACJAMI i odznacz PLAY NOW. Napis powinien zniknąć. ;-)
Odpowiedz
#23
(12-08-2021, 08:29 PM)Matheusz napisał(a): @piter1114
Aby pozbyć się tego napisu, wejdź w USTAWIENIA > APLIKACJE > SPECJALNY DOSTĘP DO APLIKCAJI > WYŚWIETLANIE NAD INNYMI APLIKACJAMI i odznacz PLAY NOW. Napis powinien zniknąć. ;-)

wielkie dzięki Smile
Odpowiedz
#24
Zadziałało, Wink Jeszcze jedno pytanie, w Wolf Launcher próbowałem użyć własnej tapety, i skończyło się resetem Play Now TV Box 2 .Nie udało mi się powrócić do org.tła w tym launcherze... .Usunąłem nawet własną tapetę z boxa oraz z pena i tło nadal było, jakiś pomysł na przyszłość?
Odpowiedz
#25
Czy ktoś testował hard reset przez przytrzymanie przycisku power i włożeniu wtyczki zasilania?
Odpowiedz
#26
Mam pytanko... Jaką aplikację polecacie do obsługi dvb-t2 na Android TV tego dekodera. Aplikacja "Live channels" nagle przestał działać - odnajduje kanały dvb-t lecz nie zapisuje ich i przez to nie można z niej korzystać. Sad Może znacie jakieś rozwiązanie...? Natomiast aplikacja standardowa dekodera Play Now TV Box 2 tzw. "Telewizja" niestety nie odnajduje wszystkich kanałów dvb-t np. TVN HD Hevc czy Polsat HD Hevc....

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Jedyną prawidłowo obsługującą ten box apką jest HDTV (to jego natywna apka, jest juz zainstalowana), poszukaj ją w systemowych aplikacjach boxa, albo zainstaluj alternatywny launcher wtedy będzie dostępna bezpośrednio z launchera. A tak w ogóle to warto zainstalować jakąś apkę do obsługi skrótów i przypisać jakiś przycisk to bezpośredniego uruchamiania tv oraz launcher activity który daje dostęp do większej ilości ustawień tej (zresztą nie tylko tej) apki, jak skanowanie, pomijanie kanałów, własna kolejność (niestety wtedy przestawiają się kanały w aplikacji playowskiej), zmiana regionu. Live channels można na tę chwilę odinstalować. Do końca roku ma być dostępny do instalacji zupełnie inny playownski launcher, może w koncu poprawią irytujące błędy.
Odpowiedz
#28
Wyciagnąłby ktoś plik .apk HDTV? Byłbym wdzięczny.
Odpowiedz
#29
(31-08-2021, 05:55 AM)arkady1964 napisał(a): jakąś apkę do obsługi skrótów i przypisać jakiś przycisk to bezpośredniego uruchamiania tv

Przydałoby się wykorzystać kolorowe przyciski na pilocie, jest to możliwe?
Odpowiedz
#30
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości