Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
#31
(31-08-2021, 10:25 AM)piter1114 napisał(a):
(31-08-2021, 05:55 AM)arkady1964 napisał(a): jakąś apkę do obsługi skrótów i przypisać jakiś przycisk to bezpośredniego uruchamiania tv

Przydałoby się wykorzystać kolorowe przyciski na pilocie, jest to możliwe?
Button Mapper - rozwiązuje przypisanie przycisków Smile

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka

(31-08-2021, 06:02 AM)ghost12 napisał(a): Jedyną prawidłowo obsługującą ten box apką jest HDTV (to jego natywna apka, jest juz zainstalowana), poszukaj ją w systemowych aplikacjach boxa, albo zainstaluj alternatywny launcher wtedy będzie dostępna bezpośrednio z launchera. A tak w ogóle to warto zainstalować jakąś apkę do obsługi skrótów i przypisać jakiś przycisk to bezpośredniego uruchamiania tv oraz launcher activity który daje dostęp do większej ilości ustawień tej (zresztą nie tylko tej) apki, jak skanowanie, pomijanie kanałów, własna kolejność (niestety wtedy przestawiają się kanały w aplikacji playowskiej), zmiana regionu. Live channels można na tę chwilę odinstalować. Do końca roku ma być dostępny do instalacji zupełnie inny playownski launcher, może w koncu poprawią irytujące błędy.
Super, dzięki za odpowiedz, od wczoraj posiadam to cudo z lombardu stąd pytanka... A Launcher Activity jaką konkretnie polecasz apkę? Bo rzeczywiście wypadało by posortować kanały w apce HDTV...

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Tą: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Tyle że na BOXie ze sklepu nie zainstalujesz. Poszukaj gdzie indziej albo zainstaluj na telefonie i sobie zgraj do instalacji na boxie

Edit.
Ten activity launcher to nie launcher tylko program który pozwala uruchamiać ukryte funkcje w innych apkach. Np możesz wyłączyć HDR czego normalnie nie zrobisz.
Odpowiedz
#33
Ok, doki. A launcher zmieniający menu jaki byś polecił do tego TV Box'a.? Aby były bardziej czytelne doinstalowane aplikacje i oczywiście pełna funkcjonalność dvb-t2. Czy tak jak kolega kilka postów wyżej tj. ATV lub za free Wolf...?
Odpowiedz
#34
Ja mam ATV pro, ale teraz sprawdziłbym tego wolfa albo zcustomizowanego moda wolfa dla tego boxa bo atv nie jest rozwijany dalej.
Odpowiedz
#35
A jeszcze pytanko... Jak coś schrzanię z ustawieniami/skrótami/odinstalowaniem apek od Play etc.. -> przy wgrywaniu nowego launcher'a. Czy da się wrócić do tzw. golasa dekodera od Play...? Z Kodi niedawno bawiłem się w jego odinstalowanie & instalowanie kilka razy aby śmigało tak jak zaplanowałem Smile Smile Smile
Odpowiedz
#36
Powinno się dać przywrócić do ustawień fabrycznych, domyślny launcher wyłącz dopiero jak będzie miał zainstalowany działający jakiś launcher alternatywny. Raczej nie ma się czego bać.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Czy na tym boxie da się uruchomić CE i jeśli tak, czy działa tuner DVB-T2?
Odpowiedz
#38
Nie ma powodów do obaw jeśli chodzi o problemy prawne. Operator ma w głębokim poważaniu gdzie jest urządzenie. Skasuje za to osobę z którą podpisał umowę lub sprawa pójdzie do komornika.
Odpowiedz
#39
Panowie , kupiłem z drugiej ręki Play Now TV Box2 i mam pytanie odnośnie wyglądu launchera.
W poście 10 tego tematu wygląd jest dość fajny małe ikonki, wszystko na czarnym tle, a u mnie jest to wielkie i obleśny fioletowy kolor tła, od czego to zależy?
Odpowiedz
#40
To nowy "lepszy" launcher, tak Play nas uszczęśliwił.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości