Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
#41
A zdaje się się widziałem tam opcję : Odinstaluj aktualizację, nie pomogł by ten zabieg?
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Być może - na chwilę. Mam gdzieś nawet ostatnią wersję starego. Problemem jest że stary specjalnie zbugowali. Na początku w menu aplikace wsadzili Yotube google films toutube music iplę i coś jeszcze, wyłączenie lub odinstalowanie którejś z tych apek zostawia pusty szary kwadrat. No i oczywiście nie można układać aplikacji w swojej kolejności (ale w nowym też nie można).
Odpowiedz
#43
No to trochę lipa. Może z czasem ktoś rozkmini jak wgrać Android bez brandu
Odpowiedz
#44
Ale po co? Zmień launcher na ATV lub darmowego klona i będzie cacy.
Odpowiedz
#45
Piszesz o ATV Launcher Pro z Goodle Play?

Edit: Heh, odinstalowałem aktualizację i mam starszy launcher, wygląda o niebo lepiej.
Tylko pewnie samo się zaktualizuje przy ponownym uruchomieniu
Odpowiedz
#46
Witam, czy ktoś wie jak w tym boxie wejść w recovery??
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
jeśli dobrze pamiętam to przytrzymujesz przycisk włącznika i wtykasz wtyczkę od zasilania

Podziękowali: sapcio7
Odpowiedz
#48
A czy to normalne, że box sam się uruchamia? bo zastanawiam się czy to wina ustawień czy może coś z samym włącznikiem się dzieje?
Odpowiedz
#49
Leki naciskając przycisk wyłączenia sam się uruchamia musisz przycisnąć dłużej aż się pojawi po prawej stronie wtedy nacisnij przycisk zasilania i się wyłączy chyba że masz ustawione w opcjach że naciśnięcie przycisku power powoduje ponowne włączenie ja mam od roku u nie widzę z nim problemow

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#50
No właśnie fizycznie napewno nikt nie dotyka przycisku a box sam się uruchamia,
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości