Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
#51
cześć, nie chce tworzyć nowego wątku skoro już tutaj był poruszany temat tv boxa Play now. Mam taki problem ze pewnego dnia wyłączyłem normalnie tv boxa, odłączyłem z prądu w celu przeniesienia go w inne miejsce i po podłączeniu go już nie chce się włączyć, przez chwilę jest zielona dioda po czym na przemiennie mruga z pomarańczowym. Wie ktoś o co może chodzić?
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Play zaczął coś zmieniać w swoich boxach. Dziś rano zostałem przywitany taka plansza jak na obrazku. Instalowałem  luncher aktywności  z 2 strony tego wątku i w procesach Play nie mam pozycji URL change a te z obr nr 2. Niestety zmian w tych opcjach nie da się nawet zapisac a jedynie utworzyć skrót. Na tą chwilę box uruchamia wolf luncher po naciśnięciu fioletowego przycisku Play na pilocie pytanie jak długo...[Obrazek: sd6vhxPl.jpg][Obrazek: xtRqCXYl.jpg]

Ps właśnie dzwoniłem do znajomego u niego w ogóle nie ma takiej pozycji jak Play now w Luchenerze aktywności...
Ps2 widzę że można odinstalować uaktualnienia aplikacji Play now i wtedy po odpaleniu lunchera aktywności widać wpisy jak u Was tyle że dalej nie można ich edytować bo każde naciśnięcie czegokolwiek w urlchange wyłącza apke
Odpowiedz
#53
Mam pewien problem z tym boxem a dokładniej po odłączeniu z prądu i ponownym podłączeniu dekoder wchodzi samoczynnie w tryb recovery, (wybranie z listy opcji reboot powoduję restart i ponowne uruchomienie trybu recovery) jest na to jakiś sposób czy pozostaje tylko serwis?
Odpowiedz
#54
Odpowiedz
#55
Ja posiadam ten box i na standardowym launcherze nie da się oglądać nawet tv naziemną, lecz jak zainstalowałem wolf launcher i wyłączyłem standardowy to tv naziemna działa.
Więc moim zdaniem to ta oferta to nie do końca cegiełka
Odpowiedz
#56
Czy na play now tv box da się zainstalować android tv home, lub pozbyć się branda żeby był czysty android?
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
Launcher manager + wolf kauncher i smiga dobrze
Odpowiedz
#58
@GringoX jeśli chodzi o tego nowszego boxa od Play to tutaj masz poradnik.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: GringoX
Odpowiedz
#59
Odpowiedz
#60
ostatnio kupilem taki box , niby uzywany ale po wlaczeniu ( podpięty kablem do neta) zaktualizował sie automatycznie , system odpalił ok , ale próba przejścia na wifi i dupa nie widzi zadnego routera , powrot na kabel i działa ale tylko na kablu , po factory resecie to samo , dodatkowo nie dzialalo wyszukiwanie glosowe z pilota mimo parowania...musialem odeslac i czekam na zwrot kasy ..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości