Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
#71
mam pytanie jeszcze odnosnie boxa pytanie.
Mam wrażenienie ze telewizja interenetowa jest troche rozmyta Sad na smart tv samsung była ostrzejsza i zywsze kolory. tutaj są blade i wyblakłe i lekko rozmyte.
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
Odpowiedz
#73
(08-12-2021, 08:17 AM)patryklos napisał(a): TaK TAK ALE JAK POZNIEJ MAM GO WGRAĆ NA BOXA?
Wrzucasz na pena, wpinasz go w boxa, wchodzisz przez jakiś menadżer plików w folder w który go wrzuciłeś klikasz w plik który pobrałeś i instalujesz, trzeba tylko zezwolić na instalację z nieznanego źródła
Odpowiedz
#74
Czy ktoś już rozgryzł i może się podzielić informacją jak przez adb dezaktywować łączenie się boxa do serwerów producenta, aby go nie zblokowali?
Odpowiedz
#75
hej hej mam pytanie, jak podłaczam do TV samsung Smart (2016r) tego tv box now to to pojawia sie urzadzenie nieznane. Niby wszystko działa , chcoiaz wybudzanie jest czasami powolne. Czasami sie tv wylacza bez powodu . Tak jakby bylby zle sparowany pilot.
Odpowiedz
#76
Witam! jeden z dwóch moich box-ów został "wylogowany" przez operatora albo byłego właściciela,ale nadal działa Wink tzn. są do wyboru opcje : zaloguj (wpisz kod) ustawienia i aplikacje. Boxa używam głownie dla netflixa,playera i tvpvod więc wszystko nadal jest OK,lecz bez ekranu startowego.Szukam więc dobrze działającej apki do autostartu ,by od razu uruchomić listę aplikacji i apki do zmiany funkcji przycisku play na pilocie, polecacie coś?
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
piter1114 zajrzyj do tego wątku
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#78
Odpowiedz
#79
zamiast Wolfa polecam Leanback Launcher. Lekki i łatwo się wszystko ustawia
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#80
Prawdopodobnie szykuje się kolejna wersja tv boxa od Play.
SoC - Amlogic S905X4, czyli wsparcie AV1. System to AndroidTV 10.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości