Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
#1
Cześć,


przymierzam się do kupna boxa w postaci: Play Now TV Box 2. Ponieważ ten box nie jest w oficjalnej sprzedaży u operatora (tylko abonament) można go kupić z drugiej ręki, najczęściej z lombardu. I tu nasuwają się moje pytania:


1. Skoro ktoś wziął boxa na abonament (24 miesiące) i oddał do lombardu to ten abonament płaci ta osoba a nie ja ? Jakby nie patrzeć to ta osoba podpisała umowę z Play a nie ja.

2. Gdy skończy się osobie sprzedającej okres umowy, to ta osoba musi oddać box operatorowi ?

3. Jeśli nie zda boxu, bo go nie ma, czy Play nie zablokuje go w jakiś "magiczny" sposób, pozbawiając mnie możliwości korzystania z urządzenia ?

4. Czy grożą mi jakie konsekwencje prawne z korzystania tego urządzenia, jeśli ktoś go wziął wraz z umową ? W końcu w umowie jest wpisany nr seryjny urządzenia.

5. Czy w związku z tym że nie będę miał żadnej umowy z Play, to będę mógł w pełni korzystać z urządzenia (Netflix, YT, instalowanie aplikacji, itp.) ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedz
REKLAMA:





Wiadomości w tym wątku
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania - przez krajas - 24-03-2021, 05:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości