Liczba postów: 5
Liczba wątków: 0
Dołączył: Dec 2018
Reputacja:
0
Wersja Kodi: 17.6
System operacyjny:
Urządzenie: Mecool m8s pro plus
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Czy ktoś ma problem z uruchomieniem Kodi 21.2 na Play Tv Box 2 po aktualizacji do Andka 12?
Przy próbie uruchomiena Kodi pojawia się jedynie czarny ekran i tyle.
Próbowałem juz po kolei - czyszczenie pamieci podrecznej, czyszczenie danych i ostatecznie usunięcie Kodi i ponowna instalacja - bez efektu, cały czas czarny ekran.
Jakiś pomysł?
Liczba postów: 31
Liczba wątków: 2
Dołączył: Dec 2020
Reputacja:
16
Wersja Kodi: 20.0
System operacyjny:
Urządzenie: Xiaomi TV A 43 (2025)
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Płeć: Mężczyzna
A spróbuj zainstalować jakiś fork kodi i zobacz czy wtedy działa.
Wysłane z mojego 2409BRN2CY przy użyciu Tapatalka
Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2020
Reputacja:
0
Wersja Kodi: 18.6
System operacyjny:
Urządzenie: mibox
Lokalizacja: kraków
Płeć: Mężczyzna
24-08-2025, 07:25 AM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2025, 07:27 AM przez poser.)
Witam...Mam nakładkę Wolfa. Aktualizacja do 12 przebiegła bez problemu. Ekran startowy pod Wolfa , zachowany. Kodi najnowszy działa.
Liczba postów: 32
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2021
Reputacja:
0
Wersja Kodi: 18.6
System operacyjny:
Urządzenie: Laptop
Lokalizacja: Małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Reasumując warto odblokować usługę aktualizacji i zrobić update do A12, czy siedzieć grzecznie na A9?
Liczba postów: 24
Liczba wątków: 1
Dołączył: Aug 2023
Reputacja:
0
Wersja Kodi: 20.0
System operacyjny:
Urządzenie: Play Box Now v.3 i v.4
Lokalizacja: Dabrowa G.
Płeć: Mężczyzna
Witam,
wpadł mi w ręce PLAY Box v.2 bez zasilacza. Chciałbym jakiś dokupić, ale nie znam rozmiaru wtyczki DC.
Z tego co widzę w boxie jest otwór DC ale nie jest to ani 5,5x2,5 (wtyk C), ani 3.5x1.35mm (wtyk H).
Czy ktoś mógłby zmierzyć średnicę wtyczki w swoim zasilaczu i mi ją zapodać - byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam