Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clean Master for TV: szybkie automatyczne czyszczenie cache na Android TV.
#1
Apkę Clean Master for TV, testowałem na Android TV Sony i Xiaomi Mi Box S, na tych urządzeniach z Android TV apka działała dobrze.

Android zaczyna zwalniać? Powodem tego może być zapchana pamięć podręczna (cache). Przeglądarka internetowa automatycznie odświeża się, gdy jest wyczyszczona pamięć podręczna przegladarki (cache).

Znalazłem w internecie apkę, zrobioną specjalnie pod Android TV, tj. Clean Master for TV, która rozwiazuje kłopoty z zapychaniem się pamięci podrecznej oraz przyśpiesza i optymalizuje system telewizora Android TV, działa w pełni automatycznie. Sprawdzałem na wielokrotnie na Android TV Sony i Xiaomi Mi Box S, działa bardzo dobrze. Ta apka była podana i opisana na kilku stronach w internecie, podaję 2 strony:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Z tej strony poniżej, pobrałem plik i zainstalowałem na Android TV Sony oraz Xiaomi Mi Box S, plik APK  (wielkość 2,55 MB), Clean Master for TV:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Apka działa z pilotem od telewizora, wystarczy kilka razy zatwierdzić klikając  OK oraz też działa z Air Mouse i myszką bezprzewodową . Gdy jest więcej "śmieci", sprzątanie trwa trochę dłużej.  Przeglądarka internetowa automatycznie odświeża się, gdy jest wyczyszczona pamięć podręczna przeglądarki (cache).

Uwaga: Użycie aplikacji Clean Master for TV pomaga przy przy problemach gdy pamięć Androida jest zapchana przez instalacje i deinstalacje aplikacji, zastosowanie tej aplikacji często odblokowuje możliwość instalacji nowych aplikacji.

Pozdrawiam

Podziękowali: wajnert
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości