Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zerion.cc i vider.info
#1
cześć. 
znajdę wtyczki do tych 2 serwisów z tematu? przekopując google nie natrafiłem na nic
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Coś słabo kopałeś. Repozytorium mbebe: zerion jest jako zagłębienie w MBfilm, vider jest jako osobna wtyczka.
Odpowiedz
#3
(06-04-2021, 09:38 PM)szopns napisał(a): Coś słabo kopałeś. Repozytorium mbebe: zerion jest jako zagłębienie w MBfilm, vider jest jako osobna wtyczka.
W MBfilm zerion nie do końca dziala, wyszukam serial, wejdę w spis sezonów i odcinków ale już nie jestem w stanie nic uruchomić (MB filmy error)
Odpowiedz
#4
(06-04-2021, 09:44 PM)robis napisał(a):
(06-04-2021, 09:38 PM)szopns napisał(a): Coś słabo kopałeś. Repozytorium mbebe: zerion jest jako zagłębienie w MBfilm, vider jest jako osobna wtyczka.
W MBfilm zerion nie do końca dziala, wyszukam serial, wejdę w spis sezonów i odcinków ale już nie jestem w stanie nic uruchomić (MB filmy error)
Ja tam nie wiem czy działa do końca, czy nie do koñca. Sprawdziłem teraz w kodi 19 Matrix i na serialu Falcon i Zimowy Żołnierz odc trzeci bez problemu odpaliło. Jak masz bład, to trzeba by go pokazać, czyli wstawić logi. I wtedy ktoś mądrzejszy odemnie zerknie i być może pomoże.
Odpowiedz
#5
(06-04-2021, 09:38 PM)szopns napisał(a): zerion jest jako zagłębienie w MBfilm
Że zapytam, bo nie rozumiem. Co to znaczy "zagłębienie"?
Ludzie, Polacy!
Piszcie po polsku - to taki piękny język.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości