Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mogę zainstalować Gaia
#1
W kodi19 android nie mam w folderze wtyczki video, działa już w tej wersji ?

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie i pewnie nie będzie działać, bo ta wtyczka została porzucona przez autorów lata temu. Wszelkie jej aktualizacje w ciągu ostatnich 2 lat to było sztuczne podbijanie numerków żeby instalować kolejne repozytoria zawierające często nieciekawe dodatki (podkradanie haseł, koparki Bitcoin)
Jeśli chcesz wtyczki obsługującej torrenty to zainstaluj seren lub którąś z polecanych w spisie wtyczek
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Btw. Polska język trudna język, ale staraj się na przyszłość pisać w sposób zrozumiały.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Masz rację czasem tak pisze że tylko ja wiem o co mi chodziło, poprawie się. Muszę przebrnąć przez temat wtyczek. Często FanFilm znajduje źródła ale nie odtwarza i szukam alternatyw ( pisano o tym ) Czy możesz polecić jakąś wtyczkę do sprzątania kodi ?.A forum jakaś dziwnie się wyświetla w TP.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
Forum normalnie się wyświetla w TP - korzystam od lat.
Co do Fanfilm - radzi sobie świetnie - jeśli zastosujesz się do porad które podajemy:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - pod głównym postem masz dodatkowe informacje, dzięki którym będziesz miał więcej źródeł do FanFilm
Co do sprzątania w kodi - co chcesz sprzątać? Jeśli dziwne syfy które masz po instalacji Gaia - to najlepsza by była instalacja od nowa - ale możesz zawsze skorzystać z naszego narzędzia:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ale jak już mówiłem - skoro bawiłeś się Gaia to pewnie masz więcej wynalazków niż sprzątaczka ogarnie
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Wszystko chyba już ręcznie posprzątałem i jeszcze działa.czytam forum i szukam rozwiązań. Na razie muszę przetrawić to co napisano.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości