Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 19
#1
Proszę o pomoc zainstalowałem na windows 10 wersję kodi 19 do tego sciągnałem nakładkę cherry tv. Chciałem ogladac mecze ligi mistrzów na platformie nc+go. tutaj pojawia się problem ze ta wersja ta platformę nie obsługuję. Pomózcie co mam w tej sytuacji zrobic z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(13-04-2021, 03:13 PM)hdmaniak napisał(a): Proszę o pomoc zainstalowałem na windows 10 wersję kodi 19 do tego sciągnałem nakładkę cherry tv. Chciałem ogladac mecze ligi mistrzów na platformie nc+go. tutaj pojawia się problem ze ta wersja ta platformę nie obsługuję. Pomózcie co mam w tej sytuacji zrobic z góry dziękuję za pomoc.
Musisz zainstalować starszą wersję kodi np. 18.9 , wyłączyć aktualizację (dodatek versionchek) potem nakładka cherry tv  i powinno wszystko chodzić.
Odpowiedz
#3
(13-04-2021, 03:20 PM)stanw2 napisał(a):
(13-04-2021, 03:13 PM)hdmaniak napisał(a): Proszę o pomoc zainstalowałem na windows 10 wersję kodi 19 do tego sciągnałem nakładkę cherry tv. Chciałem ogladac mecze ligi mistrzów na platformie nc+go. tutaj pojawia się problem ze ta wersja ta platformę nie obsługuję. Pomózcie co mam w tej sytuacji zrobic z góry dziękuję za pomoc.
Musisz zainstalować starszą wersję kodi np. 18.9 , wyłączyć aktualizację (dodatek versionchek) potem nakładka cherry tv  i powinno wszystko chodzić.
Czy mozesz podesłac mi linka z jakiej strony pobrac tą wersję kodi na windowsa?
Odpowiedz
#4
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
(13-04-2021, 03:33 PM)hdmaniak napisał(a):
(13-04-2021, 03:20 PM)stanw2 napisał(a):
(13-04-2021, 03:13 PM)hdmaniak napisał(a): Proszę o pomoc zainstalowałem na windows 10 wersję kodi 19 do tego sciągnałem nakładkę cherry tv. Chciałem ogladac mecze ligi mistrzów na platformie nc+go. tutaj pojawia się problem ze ta wersja ta platformę nie obsługuję. Pomózcie co mam w tej sytuacji zrobic z góry dziękuję za pomoc.
Musisz zainstalować starszą wersję kodi np. 18.9 , wyłączyć aktualizację (dodatek versionchek) potem nakładka cherry tv  i powinno wszystko chodzić.
Czy mozesz podesłac mi linka z jakiej strony pobrac tą wersję kodi na windowsa?
dzięki, pobrałem, a czy mozesz jeszcze mi powiedziec gdzie i jak wyłączyc ta aktualizację ?
Odpowiedz
#6
(13-04-2021, 04:18 PM)hdmaniak napisał(a):
(13-04-2021, 03:20 PM)stanw2 napisał(a): wyłączyć aktualizację (dodatek versionchek)
 
czy mozesz jeszcze mi powiedziec gdzie i jak wyłączyc ta aktualizację ?

Dodatki => Moje dodatki => Usługi => Version Check => Konfiguruj => Sprawdzać wersję Kodi? => przesuwa kropeczkę w lewo => OK
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(13-04-2021, 04:39 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(13-04-2021, 04:18 PM)hdmaniak napisał(a):
(13-04-2021, 03:20 PM)stanw2 napisał(a): wyłączyć aktualizację (dodatek versionchek)
 
czy mozesz jeszcze mi powiedziec gdzie i jak wyłączyc ta aktualizację ?

Dodatki => Moje dodatki => Usługi => Version Check => Konfiguruj => Sprawdzać wersję Kodi? => przesuwa kropeczkę w lewo
dzięki wszystko działa  Smile pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości