Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strona główna
#1
Nie jest to jakaś bardzo ważna sprawa, ale mam pytanie do Administratora i Moderatorów tego szacownego Forum. Czy jest techniczna możliwość umieszczenia u góry otwartej strony Forum skrótu umożliwiajacego szybkie przejście do strony głównej np. pod tradycyjną już nazwą "Strona główna" lub Strona głowna Forum Kodiwpigułce, ewentualnie ikonka (oznaczenie czy nazwa skrótu nie ma znaczenia, istotna jest możliwość szybkiego przejścia do strony głównej Forum). Najbardziej chodzi o ułatwienie w szybszym przemieszczaniu się po stronach Forum, jest co prawda na dole otwartej strony skrót "skocz do", jednak dodanie u góry skrótu strona głowna dodatkowo pomogłoby w łatwiejszym i szybszym przeglądaniu stron internetowych Forum Kodiwpigułce.

Serdecznie pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Przecież kilkasz w baner forum kodi w pigułce i automatycznie masz przejście.

Podziękowali: arkady1964
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#3
Dzięki, faktycznie...  Myślę, że lepszy byłby tradycyjny napis przekierowujący tj.  "Strona główna".
Odpowiedz
#4
[Obrazek: qntNchWl.jpg]
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#5
To nie jest przekierowanie, jest to temat tego wątku... Taki napis, ale nad czanym paskiem, wyraźnie by określał, gdzie kliknąć aby przekierowało do strony głównej. Jednak jak dla mnie wszystko wyjaśniłeś w pierwszym poście.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Jak klikniesz w ten napis co zaznaczył @adrt8v czyli "Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki." to też przeniesie Cię na stronę główną forum.

Podziękowali: arkady1964
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Przekierowuje, ale mi chodziło o możliwość umieszczenia np. obok "Portal" przekierowania Strona główna, oczywiście pozostałe przekierowania pozostałyby bez zmian. Nie teraz, w przyszłości przy przeredagowaniu graficznej strony można rozważyć taką możliwość.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
Dodane według życzenia

Podziękowali: arkady1964
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Super! Nawet ładnie wyglada. Wielkie dzięki!

Serdecznie pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości