Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TvAddons/Indigo
#1
Panowie podrzudzcie jakąś porede jak wyłączyc wyskakujące okienka z Indigo na Androidzie i Android Tv (Kodi 18.9), anulowalem subskrypcję ale nadal co pewien czas wyskakuje okienko.Wylaczyc nie mogę bo potrzebuje urlresolvera,te komunikaty już są irytujące.
[Obrazek: Screen-Shot-2018-09-03-at-1.20.19-AM.jpeg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nic nie zrobisz - zainstalowałeś jakieś gówno od nich to teraz płacz:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - to jedne z najbardziej niepożądanych repozytoriów które jest. W poradniku masz jak to robić ręcznie, ale to nic nie da, bo ten gówniany resolver od nich i tak zaciągnie na nowo wszystkie syfy.
Tu masz metodą brute-force:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ale i tak bez czyszczenia kodi do podstaw się nie obędzie bo syfu masz pewnie więcej

Do czego ci potrzebny ten resolver od nich?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Nie instalowałem tego gówna, to gówno instaluje się z CherryTv.Dziekuje za linki, reszte sobie ogarnę.
Odpowiedz
#4
Absolutnie nie instaluje się z cherry! Cherry mocno z nami współpracuje i na pewno nie ma tego w domyślnej instalacji - musiałeś coś dociągnąć z dziwnego repozytorium.
Pokaż logi:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Tak, masz rację, z Cherry Tv ten dodatek się nie instaluje, przepraszam. Od kilku miesięcy nic nie instalowałem więc założyłem ze to było w pakiecie cherry. Ale ok, przeinstalowałem Kodi i Cherry Tv, przywróciłem swoje menu i jest ok.Jezeli jakimś cudem Indigo pojawi się ponownie podeślę logi, dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości