Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie można zainstalować dodatku
#1
Witam mam taki problem chcę zainstalować dodatek Chef Matrix Wizard na Kodi 18.8 android smartbox  ale po kliknieciu zainstaluj i OK pokazuje się okienko w prawym górnym rogu z informacją Zależności od xbmc,python w wersji 3.0.0 nie mogą zostać spełnione ?może ktoś pomoże?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie znam tego buildu, ale sama nazwa i bład który Ci wyskakuje mówi wszystko. Nie zainstalujesz tego na kodi 18.8 To jest dla kodi 19 Matrix
Odpowiedz
#3
(15-04-2021, 07:06 PM)szopns napisał(a): Nie znam tego buildu, ale sama nazwa i bład który Ci wyskakuje mówi wszystko. Nie zainstalujesz tego na kodi 18.8 To jest dla kodi 19 Matrix
A to co jest na kodi 19 czyli jakiś bulid to na 18 kodi nie zainstaluje ? a jeszcze jedno wiesz dlaczego nie mogę uruchomić po zainstalowaniu kodi 19 na smartbox ?android 6.0 ?
Odpowiedz
#4
Tak jest, że nie uruchomisz żadnego dodatku napisanego dla kodi 19 w kodi 18. Odwrotnie też nie. A dlaczego nie możesz uruchomić 19 tego nie wiem, android 6 nie jest przeszkodą, działa u mnie w zabytkowym tablecie z androidem 5 bez najmniejszych problemów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości