Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVP VOD
#11
Tak, to spisek kurskiego Wink

Kilka dni temu apka w Polsce wywalała komunikat o tym że jesteś za granicą i nie możesz wyświetlać materiałów, błąd został naprawiony, ale widać aż za dobrze. Także można się spodziewać, że to też niedługo skorygują.

Wysłane z mojego LEX820 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Nic trzymac stare instalatory bez aktualizacji moze się przydać

gdyby ktoś z was miał kopię TVP VOD (Android TV) chętnie przyjmę
Odpowiedz
#13
Jaca racja.  Nie szukajmy problemu tylko cieszmy się ze bez VPN smiga i naprawdę nawet wieczorami nie zacina??
Odpowiedz
#14
Siema Jaca. U ciebie też nie działają wszystkie seriale?  U mnie pisze wystąpił błąd podczas odtearzania.  Chodzi o serial np barwy szczęścia,  rodzinka pl,  na sygnale to samo.  Wiesz co może być grane?  Wczoraj śmigalo wszystko ??
Odpowiedz
#15
W sumie to ni wiem teraz bo nie używam,jak się dostane do androida to ci napisze
Odpowiedz
#16
Dzięki.  Czekam ba informacje.  Nie tylko u mnie występuje problem z odtwarzaniem seriali czytałem na forum i gdzieś od wczoraj cos jest nie tak??
Daj Info jak sprawdzisz ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Coś działa coś nie dział pewnie oni coś grzebią
sprawdziłem te seriale co podałeś i nie trybią ale Korona Królów działa

zmieniłem na polskie ip i barwy szczęścia oraz rodzinka.pl działają
Odpowiedz
#18
Rozumiem.  A jak zmienić  na polskie IP?  W tablecie  żeby działały seriale które nie chcą sie odtworzyć ?
Odpowiedz
#19
Jeśli wykupie np Nord vpn i odpale aplikację to powinno działać odtwarzanie? Z tego co widzę większość seriali od wczoraj nie działa trzeba VPN co? ?
Odpowiedz
#20
są aplikacjie za free pełne wersje trzeba tylko poszukać np. Hide My IP
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości