Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vectra online. ABONENT
#1
Witam. Mam pytanie.Jestem abonentem Vectra. Czy można uruchomić Vectra online na kodi?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie słyszałem, aby była na Vectrze taka możliwość tj. instalacja TV Vectry w Kodi. Obecnie jedynie istnieje możliwość użytkowania z Vectry Dekodera z Android TV, a w nim telewizja Vectry tj. kanały telewizyjne Vectry oraz możliwość insalacji aplikacji:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dekoder z Androidem TV z Vectry już masz, może za jakiś czas Vectra będzie też w Kodi...

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Właśnie mam ten android box. Tylko brakuje mi trochę nagrywania podstawowych programów. I myślałem że jakoś to przeskocze.
Odpowiedz
#4
Witaj w klubie, też mam Vectre.

TV boxa z systemem Android TV można kupić obecnie już za parę złotych (około 150 złotych) tj. TV box-a na AliExpress bez gwarancji lub w Polsce z gwarancją za około 300 złotych:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ten TV box który oferuje Vectra, jest średniej klasy, parametry ma przeciętne, ale do instalowania apek z internetu się nadaje. Natomiast do telewizji, niestety męczarnia z oznaczeniem kanałów, ze zmiana kanałów oraz ma tylko 8 godzin nagrywania w chmurze. Teraz Vectra oferuje normalne tzn. typowe dekodery z Full HD i 4K oraz z twardym dyskiem 1000 MB.

Moja rada jest taka, proste rozwiązanie problemów z nagrywaniem TV. Wymień ten dekoder z Androidem w Vectrze na dekoder, który opisałem powyżej i do instalacji apek z internetu dokonaj zakupu TV box-a Android TV w cenie około 200 złotych. Możliwości i komfort obsługi oddzielnych urządzeń jest dużo lepszy Smile , niż skumulowany w smart Android TV Vectry (chociaż, zaznaczam, pudełko Vecry jako Android TV nie jest złe, przyzwoite parametry, dobre wykonanie).

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Dzieki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości