Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tvn24go problem na boxie wyglogowuje
#1
Mam wykupione abo w tvn24go, wszystko ładnie działa do momentu aż nie używany box się uśpi, po ponownej probie wlaczenia kanału apka jest wylogowana.
Ma ktoś jakieś pomysły?
box - ten o canal plus 4k
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(12-05-2021, 06:03 PM)mustafa napisał(a): Mam wykupione abo w tvn24go, wszystko ładnie działa do momentu aż nie używany box się uśpi, po ponownej probie wlaczenia kanału apka jest wylogowana.
Ma ktoś jakieś pomysły?
box - ten o canal plus 4k
Z apkpure mozesz sprobować wgrać apke w wersji na zwykłego androida, ale pewnie myszka będzie wymagana do obsługi... Choć też tak jak wersja na Android TV ma fatalne recenzje w sklepie.

Wpisz w google "silk browser apk xda", mozesz sprobowac jeszcze przez przeglądarkę tą odtwarzać wideo, dobrze działa z pilotem, ale musisz launchera jakiegoś mieć, nawet tego ze sklepu "Sideload Launcher android TV". Działa z pilotem ale niestety w launcherze canal plusa jej nie widać.

Wtyczki do kodi nie widziałem obsługującej streaming z tvn24go, choć mało szukałem, dopiero zastanawiam się jak oglądać tvn24 na tym tunerze.

Wp pilot ma pakiet tvn24 i tvn24bis na miesiąc za 10 zł, 7 dni na próbę, apka ma dobre recenzje, ale tam pewnoe tylko tv na żywo.
Odpowiedz
#3
(14-12-2021, 06:04 PM)puc15 napisał(a): Wtyczki do kodi

Wtyczka tvn24.pl z repozytorium mbebe troszkę nie "poratuje"?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości