Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi, wtyczki Netflix i ncGO - brak reakcji
#1
Dzień dobry,

nie jestem pewien, czy w dobrym miejscu piszę, jeśli nie, przepraszam :-)

Raspberry 4 PI, raspbian, na nim Kodi (18.7, bo taki jest ostatni w dystrybucji). Do tego zainstalowane wtyczki Netflix i ncGO (zgodnie z instrukcjami m.in. z kodiwpigulce).
Działało. Potem przez kilka tygodni nie używałem. Dzisiaj włączam, nie działa ;-)
Tzn. kodi się normalnie uruchamia. Dodatki (Netflix, ncGO) normalnie się uruchamiają. Logują, wyświetla mi się (np. w Netflix) moja lista itd., w ncGO lista programów.
Wchodzę w konkretną pozycję (film, program), i nic. W prawym górnym rogu coś mignie (ułamek sekundy) i nic się nie dzieje.
Filmy np. z dysku sieciowego (przez EMBY uruchomionym na NASie) się otwierają i odtwarzają. Nie działa tylko w tych wtyczkach. Nic innego nie mam, więc nie mam jak sprawdzić.

Logi zgrane - kod "notenurumu" (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.)


Uprzejma prośba o podpowiedź, ale tak mocno łopatologicznie, co, gdzie i jak sprawdzić :-) (wyzerować, zresetować itp.)

Soft w całości aktualny (zaktualizowałem repozytoria itd.), bo myślałem, że może to kwestia, że przez parę tygodni nie ruszane i coś się istotnie zmieniło w międzyczasie. Po aktualizacji bez zmian.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Witaj

Generalnie najlepiej jak byś jakieś logi podrzucił bo bez tego można tylko zgadywać.

Spróbuj może reinstalować/zainstalować ponownie biblioteke potrzebną do dekodowania DRM - widevine cdm
Możesz to zrobić we wtyczce InputStream Helper (kodi/programy).
Po instalacji widevine cdm nie zapomnij ponownie uruchomić systemu.

Nie mam ncGO ale Netflix na moim Pi4b xbian kodi 18.9 działa bez zarzutu więc ewidentnie coś masz namieszane w systemie...

Podziękowali: SebastianT
Odpowiedz
#3
(16-05-2021, 02:45 PM)jon1022 napisał(a): Witaj

Generalnie najlepiej jak byś jakieś logi podrzucił bo bez tego można tylko zgadywać.

Spróbuj może reinstalować/zainstalować ponownie biblioteke potrzebną do dekodowania DRM - widevine cdm
Możesz to zrobić we wtyczce InputStream Helper (kodi/programy).
Po instalacji widevine cdm nie zapomnij ponownie uruchomić systemu.

Nie mam ncGO ale Netflix na moim Pi4b xbian kodi 18.9 działa bez zarzutu więc ewidentnie coś masz namieszane w systemie...

Tak, zdecydowanie coś w systemie, bo wtyczka Canal+VOD (doinstalowałem) zachowuje się dokładnie tak samo.

Link do logów dałem w poście pierwotnym.

Idę sprawdzać widevine.

Dobra, naprawa widevine zadziałało.
Co prawda reinstalacja z insputstream nie pomogła. Pomogło doinstalowanie z repozytorium SlyGuy "Kodi Widevine InputStream Adaptive" (zainstalował od nowa Widevine, pod siebie) i wszystko ruszyło.

Dziękuję za podpowiedź i pokierowanie.
Odpowiedz
#4
No to super
Odpowiedz
#5
(16-05-2021, 02:55 PM)SebastianT napisał(a):
(16-05-2021, 02:45 PM)jon1022 napisał(a): Witaj

Generalnie najlepiej jak byś jakieś logi podrzucił bo bez tego można tylko zgadywać.

Spróbuj może reinstalować/zainstalować ponownie biblioteke potrzebną do dekodowania DRM - widevine cdm
Możesz to zrobić we wtyczce InputStream Helper (kodi/programy).
Po instalacji widevine cdm nie zapomnij ponownie uruchomić systemu.

Nie mam ncGO ale Netflix na moim Pi4b xbian kodi 18.9 działa bez zarzutu więc ewidentnie coś masz namieszane w systemie...

Tak, zdecydowanie coś w systemie, bo wtyczka Canal+VOD (doinstalowałem) zachowuje się dokładnie tak samo.

Link do logów dałem w poście pierwotnym.

Idę sprawdzać widevine.

Dobra, naprawa widevine zadziałało.
Co prawda reinstalacja z insputstream nie pomogła. Pomogło doinstalowanie z repozytorium SlyGuy "Kodi Widevine InputStream Adaptive" (zainstalował od nowa Widevine, pod siebie) i wszystko ruszyło.

Dziękuję za podpowiedź i pokierowanie.

Dzięki Kolego za dobre info.
Już miałem pisać podobne zapytanie. Mnie zaś przestał latać Player. Instalacja na nowo Libreelec i zainstalowanie Playera + zależności nic nie dawało. Jedynie to repo SlyGuy faktycznie pomogło.
Dzięki raz jeszcze 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości