Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mecool k5
#1
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - 

Chłopaki taki box by mi pasował - jak wgrać do niego linijki . pasowało by mi to rozwiązanie bo nie planuje wymiany telewizora , oraz mam wolny internet , a mój dotyczczasowy box oberwał podczas burzy po lanie i tylko po wi-fi się łaczy . Dzięki za wsparcie
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Włączasz aplikację DTV i na pilocie klikasz 2580 i pojawia się ukryte menu CCCAM i tam wpisujesz linijki albo importujesz plik cccam.cfg

A nie lepiej kupić coś z enigmą? Np Zgemma? Android do sat to nie bardzo, mam mecool k7 i średnio zadowolony jestem. Działa bo działa ale na enigmie zgemma działa dużo lepiej, więcej możliwości.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Dziękuję za pomoc Smile . Nie znam enigmy ani możliwości tunerów sat . Dziś będzie box pewnie po kilku dniach będę już miał swoja opinię czy to mi wystarcza .
Odpowiedz
#4
Ok, koniecznie daj znać. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Cos jest nie tak . Po pierwsze aby wejść do ukrytego menu trzeba wcisnąć 1 . Mam linijki z ali zrobione w notatniku ccam.cfg . Niestety kiedy chce zaimportować urządzenie nie widzi ich na pendrivie . Jakieś pomysły ?
Odpowiedz
#6
Nie masz tam możliwości wpisania ręcznie? U mnie jak nie chciało importować to wpisałem ręcznie i działało.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(25-05-2021, 03:31 PM)mjw napisał(a): Nie masz tam możliwości wpisania ręcznie? U mnie jak nie chciało importować to wpisałem ręcznie i działało.
Tak jest możliwość..... chyba ją widziałem. Dam znać czy się udało

Problem rozwiazany .
Odpowiedz
#8
(25-05-2021, 04:41 PM)maanmy napisał(a):
(25-05-2021, 03:31 PM)mjw napisał(a): Nie masz tam możliwości wpisania ręcznie? U mnie jak nie chciało importować to wpisałem ręcznie i działało.
Tak jest możliwość..... chyba ją widziałem. Dam znać czy się udało

Problem rozwiazany .
Witam

Czy Mecool K5 odtwarza dźwięk w multipleksach DVB-T2 HEVC (dźwięk w Dolby Digital) ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości