Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iTVN and iTVN extra...
#1
iTVN and iTVN extra...

Witam czy jest szansa aby dodać te 2 kanały do epg?

Mieszkam w USA i mam możliwość odbierania tych kanałów ale brakuje mi epg


Poniżej program dnia na te kanały które udało mi się znaleźć w sieci

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Wysłane z mojego LM-V600 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Dodane. Jutro o 8:30 powinny być widoczne. Oczywiście naszego czasu Pl.

iTVN</channel>
ITVN</channel>
iTVN HD</channel>
TVN International</channel>

iTVN extra</channel>
iTVN Extra</channel>
iTVN Extra International</channel>
ITVN Extra</channel>
iTVN Extra HD</channel>
TVN Extra International</channel>
TVN International Extra</channel>

Pozdrawiam Smile

Podziękowali: Elektromagik, paul
Odpowiedz
#3
Witam. Odbieram kanały itvn oraz itvn extra nadawane zgodnie z czasem NY EDT czyli zgodnie z programem tv na stronie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Czy istnieje możliwość stworzenia epg do tych kanalow ale z przesunięciem 6 godz do przodu? Oglądam te kanały w PL gdzie różnica czasu z programem tv do czasu w PL to 6 godz. Obecne epg dodane przez Was jest niezgodne z tym co nadają. Możliwe że emisja na DE i UK jest z inną ramówka. Proszę o odpowiedź. Dziękuję.
Odpowiedz
#4
Tak istnieje możliwość, tylko nazwa będzie inna kanału np: ITVN Extra NY.

<channel Timeoffset-Channels>
Example
<channel site="laguiatv.com" site_id="Canal +" update="i" xmltv_id="Canal +">Canal +</channel>
<channel offset="2" same_as="Canal +" xmltv_id="Canal + 2">Canal + 2</channel>
Many sites list channels that differ only from another through a time difference. Instead of grabbing the epg separately it is possible to just copy and time shift the ‘source´ channel with a special channel specification.
This way you speed-up the grabbing of channels.
The source channel (here ="Canal +") must always be listed before the timeoffset-channel (here "Canal + 2") The offset can also be negative like offset="-1"



Podziękowali: paul
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Kolego ja napisałem tylko że jest taka możliwość. Zrobić 2 kanały z epg z prawidłowym czasem i z przesunięciem +6 godz na jednym epg. Nie napisałem że to zrobię. Teraz napisałeś że info się nie pokrywa, więc nie ma sensu tworzenie tego rozwiązania. A wyciąganie informacji ze strony nie jest takie proste. Trzeba stworzyć ini.

Sprawdź jeszcze czas Greenwich By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
 By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  Nasze epg jest pl więc czas letni +2.
Lawiruj +4 , +8 . Niektóre kraje nie mają czasu zimowego ani letniego. UE i Rosja chce do wdrożyć. Dyskusja trwa już pare lat.  Nie wiem jakie jest rozwiązanie, nie mam dostępu do tych kanałów Wink
Odpowiedz
#8
Epg do tych dwóch kanałów jest inne niż to co leci naprawdę. Tzn. bierzecie opisy że stron które mają opisy do kanałów itvn i itvnextra ale dla Niemiec. Ramówki a do NY jest inna dlatego napisałem że zmiana 6h nic nie daje. Bo po przesunięciu 6godz opisy są Błędne. Strony wp i pozostałe nie mają opisów dla NY tylko strony główne kanałów mają inne ramówki po zmianie czasu na ich stronie na EDT NY. Ten plik .ini rozumiem, że nie ma kto stworzyć. Ciekawe skąd do tej pory ludzie biorą epg do tych kanalow nadawanych dla NY...
Odpowiedz
#9
(25-06-2021, 04:55 AM)paul napisał(a): Epg do tych dwóch kanałów jest inne niż to co leci naprawdę. Tzn. bierzecie opisy że stron które mają opisy do kanałów itvn i itvnextra ale dla Niemiec. Ramówki a do NY jest inna dlatego napisałem że zmiana 6h nic nie daje. Bo po przesunięciu 6godz opisy są Błędne. Strony wp i pozostałe nie mają opisów dla NY tylko strony główne kanałów mają inne ramówki po zmianie czasu na ich stronie na EDT NY. Ten plik .ini rozumiem, że nie ma kto stworzyć. Ciekawe skąd do tej pory ludzie biorą epg do tych kanalow nadawanych dla NY...

ci co odbieraja w USA iTVN na full llegalu to biora je ze sling playera
a reszta to nie wiem skad

ps
nie potrzebnie pretensjonalnie piszesz
moglbys to inaczej ubrac w slowa wiem ze bedzie to samo ale inaczej brzmi
ja sie ciesze ze jest cokolwiek 
to nie wina sky02 ze tak podaja epg w zrodlach
mozna napisac do itvnu zeby skorygowali dane

Podziękowali: sky02
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości