Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Nie wiem gdzieś się takich głupot naczytał o tym +18. Blokadę masz jak ją załączysz sam i dotyczy tylko oferty programowej Canal+.

Po sieci działa bardzo dobrze, z DVB-T2 różnie bywa ale działa bez problemów na dobrej instalacji.
Mój działa na kawałku druta bo widzę nadajnik a na zbiorczej działają wszystkie muxy stare jak i nowe T2
Odpowiedz
REKLAMA:



(09-01-2022, 10:40 PM)Norbas napisał(a): Witam.
Posiadam MiBoxS z któego jestem zadowolony.
Potrzebuję kupić coś z dekoderem DVB-T2 do starego TV.
Czy Canal+ box będzie ok?
Głównie oglądam filmy z dysku sieciowego, YT, Vectra ale chcę mieć też dostęp do nieziemnej.
PS. Czy to prawda że na tym urządzeniu nie obejrzę programów +18?
Nie bardzo mi się widzi by to urządzenie narzucało mi czy dorosły człowiek może obejrzeć jakiś program/film który ma w rogu znaczek +18....
Pozdrawiam.
Witam, materiały od 18 lat nie obejrzysz tylko w aplikacji od C+ bo do tej pory nie uporali się z tym ,ale jak wrzucisz swój odtwarzacz i jakąś swoją listę m3u z telewizją,nie będzie żadnych problemów.Co do DVB-T tak samo nie powinno być żadnych problemów.Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Czyli jeśli dobrze rozumiem przy odtwarzaniu naziemnej ten "problem +18" mnie nie dotyczy.
To dopytam jeszcze o jakość tunera.
Teraz mam antenę bez wzmacniacza i naziemną mi TV odbiera elegancko.
Rozumiem, że ten BOX nie powinien wpłynąć na pogorszenie jakości/możliwości odbioru teraz ani po zmianie na DVB-T2?
Wolę się upewnić. Naziemną jak już to włączam raz w miesiącu, ale chciałbym by działała jak należy na kupionym urządzeniu.
Głównie zależy mi na funkcjach SmartTV bo telewizor ma z 10 lat i najczęściej służy jako dodatkowy monitor, a po zakupie Mi Box S po prostu mi się spodobało że nie muszę do wszystkiego włączać blaszaka.
Nie wiem nawet czy skorzystam z tych darmowych 2 miesięcy na canal+ , ale jeśli już to rozumiem, że zmianę launchera np. na Wolfa zrobić dopiero po wygaśnięciu tego okresu korzystania z tych promocyjnych miesięcy, czy też można launcher zmienić tuż po aktywacji ich?
I na koniec, czy jest coś lepszego w tych pieniądzach do kupienia lub niewiele dokładając?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Pierwsza sprawa jest taka że ja nie mam problemu z Dvb t i t2 chociaż tam gdzie mieszkam nie mam muxu8, za to wszystkie kanały testowe działają prawidłowo.
Po zakupie raczej będziesz musiał aktywować dekoder a co za tym idzie założyć konto i odpalić kanały Canal plus, po tym fakcie możesz odpalać dekoder z poziomu Wolf Launchera, dogrywasz aplikacje Live Channel i wszystko śmiga jak należy, mi prywatnie nie podoba się że pasek podczas przełączania kanału jest do góry a nie na dole i druga rzecz że w EPG nie ma krótkiego opisu programu czy filmu. Tak poza tym wszystko jest jak należy.
Cały weekend szukałem na forach innej apki bardziej rozbudowanej dla tv dvbt ale jeśli już znalazłem to albo po zainstalowaniu się wykrzacza albo system nie pozwala jej zainstalować. 
Jeśli ktoś odpalił na dekoderze inna apke z większą ilością informacji w EPG i na pasku, prosze zapodajcie linka do tej aplikacji. Pozdrawiam
Odpowiedz
Hej. Czyli jest jakiś sposób na autorun aplikacji do DVBT po uruchomieniu BOXa?
Odpowiedz
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Coś tam działa ten soft, ale włącza Live Channels po uśpieniu, tylko gdy usypiam BOXa na głównym dashboardzie. W momencie gdy usypiam z odpaloną np. aplikacją youtube, to po wybudzeniu jest youtube ;/.
Odpowiedz
(09-01-2022, 10:52 PM)Ktosi napisał(a): Nie wiem gdzieś się takich głupot naczytał o tym +18. Blokadę masz jak ją załączysz sam i dotyczy tylko oferty programowej Canal+.

to oświeć nas, gdzie się włącza lub wyłącza blokadę 18+.
Odpowiedz
z tego co mi wiadomo to po ostatniej aktualizacji bo wejściu na kanał oznaczony 18+ i odczekaniu 10 sek kanał jest dostępny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości