Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Jak to jest w kwestii darmowych 2 miesięcy.
Na pudełku wyczytać można, że aby dostać drugi miesiąc za darmo Canal+ należy aktywować dekoder do 31.01.2022. Przy spełnieniu tego warunku przesyłają voucher na email. Faktycznie dostaliście po aktywacji urządzenia voucher na drugi miesiąc na email?
Druga sprawa to czy chcąc skorzystać z tych darmowych 2 miesięcy muszę przez ten czas używać fabrycznego launchera? Czy też mogę tuż po aktywacji zmienić launcher na np wolfa i nadal będzie działał promocyjny pakiet?
Odpowiedz
REKLAMA:



(13-01-2022, 09:09 PM)artpaw napisał(a): z tego co mi wiadomo to po ostatniej aktualizacji bo wejściu na kanał oznaczony 18+ i odczekaniu 10 sek kanał jest dostępny

Nie jest dostępny.Była aktualizacja i dalej 18+ bez możliwości oglądania.Zapewne ktoś napisał, że po około 10-ciu sekundach jest ok, ale nie na przekazie LIVE.
Odpowiedz
Czy ktoś posiadający boxa mógłby sprawdzić czy wyłączenie / usunięcie aplikacji C+ rozwiązuje problem przynajmniej jeśli chodzi o blokadę 18+ na livechanels / dvbt2? . Podobno to ona odpowiada za blokadę.



Myślę nad zakupem boxa głównie pod obsługę dvbt2, ale ta blokada 18+ powstrzymuje mnie przed zakupem.
Odpowiedz
(13-01-2022, 11:00 PM)Norbas napisał(a): Druga sprawa to czy chcąc skorzystać z tych darmowych 2 miesięcy muszę przez ten czas używać fabrycznego launchera? Czy też mogę tuż po aktywacji zmienić launcher na np wolfa i nadal będzie działał promocyjny pakiet?

launcher nie ma żadnego znaczenia, to jest przypisane do konta i możesz sobie oglądać gdzie chcesz i na czym chcesz.
Odpowiedz
(13-01-2022, 11:00 PM)Norbas napisał(a): Jak to jest w kwestii darmowych 2 miesięcy.
Na pudełku wyczytać można, że aby dostać drugi miesiąc za darmo Canal+ należy aktywować dekoder do 31.01.2022. Przy spełnieniu tego warunku przesyłają voucher na email. Faktycznie dostaliście po aktywacji urządzenia voucher na drugi miesiąc na email?
Voucher dostajesz dopiero jak ci się kończy darmowy miesięczny okres w promocji.
Odpowiedz
Czyli rozumiem, że jeśli aktywuję dekoder do 31.01.2022 to dostanę miesiąc i potem na email voucheur na kojeljy miesiąc.

Co do blokady +18 w sieci czytałem że to dotyczy tylko aplikacji Canal+ , pisano , że jeśli chodzi o DVB-T2 odbieranej z tunera choćby przez apkę LiveChannel to tam nie jest blokowane. Co jest więc prawdą?
Bo owszem, jak ktoś ma wykupione C+ pakiet i przez niego chce oglądać program z kluczykiem to nie obejrzy. Natomiast jeśli się korzysta z sygnału z anteny DVB-T to przecież kluczyka brak.
Jaka prawda?
Odpowiedz
REKLAMA:



(14-01-2022, 09:57 AM)val-gaav napisał(a): Czy ktoś posiadający boxa mógłby sprawdzić czy wyłączenie / usunięcie aplikacji C+ rozwiązuje problem przynajmniej jeśli chodzi o blokadę 18+ na livechanels / dvbt2? . Podobno to ona odpowiada za blokadę.



Myślę nad zakupem boxa głównie pod obsługę dvbt2, ale ta blokada 18+ powstrzymuje mnie przed zakupem.

Nie bardzo rozumiem.Usunięcie aplikacji C+?Po uruchomieniu będzie informacja o tym aby zaktualizować boxa i nie ma opcji aby go bez aktualizacji używać.Blokada jest i jak na razie, "fachowcy"z C+ nie mają sposobu, aby ten problem rozwiązać.Co do dvbt2 to już było o tym napisane.Nic specjalnego.Box jest bardziej nastawiony na kanały online C+.
Odpowiedz
Witam
Czy ktoś może podpowiedzieć jak w canal+ box po zmianie launchera aktywowac przycisk pilota (to przycisk od prawej od plusa) , wogóle ten przycisk nie działa np. xiaomi tym przyciskiem można wracać do menu głownego.
Odpowiedz
Możesz próbować bawić się By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., ale nie pamiętam czy wykrywa tamten przycisk. Piszesz, że na Xiaomi wracał do menu głównego, ale przecież klawisz Home działa na C+ to po co to powtarzać? Menu główne wg Ciebie to ekran launchera czy ocb? Z tego co pamiętam, w Xiaomi po naciśnięciu tego klawisza otwierało się wysuwane z prawej menu z listą aplikacji.
Mniejsza.
Zmiana launchera to tylko opcja. Niestety każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Smile
Odpowiedz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości