Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
@Ktosi  Ty to potrafisz popsuć humor Wink Nie zależy mi na L1, tylko by przywrócić funkcjonalność boxa. Miałem niecny plan podmienić soft. Na razie nic nie robię, bo ten box jest jedynym który teraz działa jako tako w moim obejściu. Tak resztę popsułem Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



No niestety tak bywa. Sam bym skorzystał na odblokowaniu mam jeszcze dwa boxy kupione w atrakcyjnej ofercie za grosze, nawet nie wyciągnięte z pudełka a tak to aktualne boxy okupują dzieciaki do gierek, streamerów, programów z satelity i nie narzekają.

U mnie na szczęście działa wszystko tak samo jak przed aktualizacjami i nie było problemów żadnych. Działa Wolf, działa Netflix, HBO MAX, Disney+, Amazon Prime jak i wszystko co było wcześniej doinstalowane. Dzieci sobie poradziły same z aktualizacjami. Tongue

Coreelec od jakiegoś czasu nie uruchamiam na boxie, mam osobne urządzenia od tego ( Raspberry Pi i inne boxy ).

Z czym masz problem w Coreelec, chyba raczej to nie jest spowodowane przez aktualizację na nowszy android.
Odpowiedz
przeglądnąłem już chyba wszystkie wątki - nie da się na włączonym KODI (z poziomu androida) odpalić jakiegoś klienta TV który obsłuży nam wbudowaną głowicę?
Odpowiedz
nie da się
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Witam. Już drugi raz pilot stacił połączenie z boxem. Próbowałem już ubijać i czyścić dane wszystkich apek związanych z obsługą bluetooth i nic. Nie mogę dodać innego bo jak dam wyszukiwanie to cały czas bez końca szuka i nic nie sparuje. Pierwszym razem zresetowałem do ustawień początkowych i wszystko działało kilka tygodni. Boxa obsługuję pilotem z telewizora przez CEC. Nie chciałbym go znowu resetować. Miał ktoś takie problemy, co mogę zrobić??
Odpowiedz

(04-07-2022, 12:56 PM)Dogbyte napisał(a): worm.nimda@Dogbyte  @bakso55

Ktoś coś już wyhaczył o co biega tymi automatycznymi restartami do ustawień fabrycznych? Aktualnie chyba daruję sobie jakąś większą konfigurację - poinstaluję tylko podstawowe programy i powyłączam część aplikacji, bo mnie szlag trafi jak znowu reset się zrobi. 
C+B mam od roku. Używane w miarę intensywanie czasem 12h, czasem 2h/dobę, czasem wcale, ale strzelam, że przez ten rok mógł zrobić z 1500-2000h.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U mnie od połowy maja spokój. Wszystkie używane aplikacje wgrywałem stopniowo żeby znaleźć tę szkodliwą. Wszystkie działają bez problemów. Ostatni miesiąc dużo eksperymentowałem i męczyłem Boxa całą furą różnych apek między innymi przetestowałem kilkanaście apek do streamowania i 7 apek do mapowania przycisków na pilocie (najlepsza to tvQuick Acions). Box działa bez zarzutu. Podejrzewam że te restarty były spowodowane aktualizacjami które spływały do Boxów stopniowo, we fragmentach.
Odpowiedz
REKLAMA:



Jakimi aktualizacjami ? Aktualizacja dla boxa była tylko jedna bo tylko tak można było ją przeprowadzić a ty bredzisz zo jakiś kawałkach.
Odpowiedz
Odpowiedz
"przebiegała etapami"  - w sensie że nie wszyscy użytkownicy dostali nowego androida tego samego dnia.
Przecież nie rozsyłali nowego Andka po kawałku....

A tak w ogóle to nie róbcie z KWP drugiego wykopu - trochę kultury w dyskusji

Pozdrawiam
1
Odpowiedz
Zgadza się , przebiegała etapami dla różnych modeli boxa a jest ich 4.
Jak widać @Dogbyte ma problem w prostym czytaniu że zrozumieniem.
Nie da się uaktualnić wersji systemu etapami, można tylko wgrać nową wersje w całości a potem ją aktualizować a jak na razie nie było żadnej aktualizacji nowego systemu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości