Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Nie sądzę aby na tym urządzeniu zadziałał czytnik.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



No ale u kolegi @Ktosi  przecież "działa"  Wink
Odpowiedz
Zadziała tylko aplikacja musi mieć sterowniki jak jej system nie posiada. 
Używałem w różnych boxach jak i telefonach nawt na TV działało  FTDI na USB z OBD-II i w aplikacji bez problemu odczytywało dane z samodu albo pracują mi w pracy czytniki kart/sim pod dowolnym telefonem. Do kart operatorów sat zwykle wystarczył oscam z obsługą  pcsc jeśli jest dostępny albo samemu sobie taki skompilować pod czytnik. 
W samym boxie a pewno nie zadziała skoro jest zablokowany bootloader i nie ma sterowników. 

Dlatego też pytałem co ma być odczytywane i się nie doczekałem. W czym odczytuje to już pytać nie potrzeba.
 Widocznie nie wiesz ze do odczytu kart USB są aplikacje dostępne w sklepie Google.
Odpowiedz
Mam pytanko. Robiąc speed test na połączeniu WiFi pokazuje prędkość np. 80 a podłączając boxa przez lan pokazuje 30 +- 3. Czy to jest kwestia jakichś złych  ustawień czy po prostu z tego boxa po lanie nie wyciągnie więcej?
Odpowiedz
(25-10-2022, 03:32 PM)WiecejLaserów napisał(a): Mam pytanko. Robiąc speed test na połączeniu WiFi pokazuje prędkość np. 80 a podłączając boxa przez lan pokazuje 30 +- 3. Czy to jest kwestia jakichś złych  ustawień czy po prostu z tego boxa po lanie nie wyciągnie więcej?
powiem to tak wiekszosc boxow po kablu uciagnie okolo 100, a po wifi nawet do okolo 500
Odpowiedz
(25-10-2022, 03:36 PM)RebA napisał(a):
(25-10-2022, 03:32 PM)WiecejLaserów napisał(a): Mam pytanko. Robiąc speed test na połączeniu WiFi pokazuje prędkość np. 80 a podłączając boxa przez lan pokazuje 30 +- 3. Czy to jest kwestia jakichś złych  ustawień czy po prostu z tego boxa po lanie nie wyciągnie więcej?
powiem to tak wiekszosc boxow po kablu uciagnie okolo 100, a po wifi nawet do okolo 500
Które z ustawień  może mi tak zcinać prędkość?
Odpowiedz
REKLAMA:



(25-10-2022, 03:36 PM)RebA napisał(a):
(25-10-2022, 03:32 PM)WiecejLaserów napisał(a): Mam pytanko. Robiąc speed test na połączeniu WiFi pokazuje prędkość np. 80 a podłączając boxa przez lan pokazuje 30 +- 3. Czy to jest kwestia jakichś złych  ustawień czy po prostu z tego boxa po lanie nie wyciągnie więcej?
powiem to tak wiekszosc boxow po kablu uciagnie okolo 100, a po wifi nawet do okolo 500
Pociągnie tyle ile ci kabel pozwoli i eth0
Box w specyfikacji ma: LAN: 100 Mbps - więc cokolwiek byś nie zrobił nie pociągnie więcej (a zwyczajowo przyjmując straty na routerze/kablu to jeszcze z 10-20% mniej z tego wychodzi)
Co do większości boxów - na 3 które posiadam 2 są 100Mbps, 1 - 1000Mbps - i na nim w wewnętrznej sieci wyciąga 970 Mbps przez LAN (a tylko jakieś 560 Mbps przez wifi) - a na zewnątrz tyle ile fabryka dała w moim przypadku - czyli 300 Mbps.
Co może ograniczać? Router który ma owszem wejście LAN 1000Mbps - ale wyjścia już setki, kable i wszystko co jest po drodze - ale w tym wypadku jest to po prostu ograniczenie sprzętowe tego konkretnego modelu.

Podziękowali: WiecejLaserów
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(25-10-2022, 04:25 PM)Tomek napisał(a):
(25-10-2022, 03:36 PM)RebA napisał(a):
(25-10-2022, 03:32 PM)WiecejLaserów napisał(a): Mam pytanko. Robiąc speed test na połączeniu WiFi pokazuje prędkość np. 80 a podłączając boxa przez lan pokazuje 30 +- 3. Czy to jest kwestia jakichś złych  ustawień czy po prostu z tego boxa po lanie nie wyciągnie więcej?
powiem to tak wiekszosc boxow po kablu uciagnie okolo 100, a po wifi nawet do okolo 500
Pociągnie tyle ile ci kabel pozwoli i eth0
Box w specyfikacji ma: LAN: 100 Mbps - więc cokolwiek byś nie zrobił nie pociągnie więcej (a zwyczajowo przyjmując straty na routerze/kablu to jeszcze z 10-20% mniej z tego wychodzi)
Co do większości boxów - na 3 które posiadam 2 są 100Mbps, 1 - 1000Mbps - i na nim w wewnętrznej sieci wyciąga 970 Mbps przez LAN (a tylko jakieś 560 Mbps przez wifi) - a na zewnątrz tyle ile fabryka dała w moim przypadku - czyli 300 Mbps.
Co może ograniczać? Router który ma owszem wejście LAN 1000Mbps - ale wyjścia już setki, kable i wszystko co jest po drodze - ale w tym wypadku jest to po prostu ograniczenie sprzętowe tego konkretnego modelu.
Model boxa z naklejki to Hy4001,kabel odpada bo to cat.6 s/FTP, router Huawei b535-232 więc w teorii 4x 1 GB/s ale nawet jakby miał na wyjściu 100 to możliwe że aż taki spadek prędkości na dosłownie 1,5m kablu? Nie chcę mieć po lanie nie wiadomo jakiej prędkości ale żeby chociaż te 50-60 mb/s szło.
Odpowiedz
Na androidzie? Wszystko możliwe Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(25-10-2022, 05:25 PM)Tomek napisał(a): Na androidzie? Wszystko możliwe Smile
Czyli jest to beznadziejny przypadek i choćby skały s... to nic więcej się nie wskóra?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości