Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
To nie o to chodzi, Live Channels instalowała się często jako aplikacja systemowa albo nią była w boxach które ją posiadały w brantowanym sofcie. Od tego momentu już tak nie bedzie.
Od 31 lipca ma zmienia się też polityka Google Play odnośnie aplikacji i dostępności  w Sklepie Play,  może zniknąć całkowicie i być dostępna tylko w niektórych regionach. Tak samo może być usuniętych większość urządzeń z którymi jest kompatybilna i nie będzie można jej zainstalować bezpośrednio ze Sklepu Play.

Skutkiem tych zmian będzie też brak widoczności  aplikacji na liście aplikacja w interfejsie Google, Android TV czy boxach operatorów mimo że sama aplikacja będzie na liście zainstalowanych albo widoczna dopiero w alternatywnych lancherach. 
Będzie działać tylko trzeba ją będzie uruchamiać z ustawień Aplikacji albo zainstalować alternatywny interfejs. Tongue  
To już jest od dawna z wieloma aplikacjami nie widocznym w interfejsach boxów czy TV  ze względu na ograniczenia jakie stosuje  Google . 

Ok, już wiem o co chodzi z komunikatem, wszędzie mam starsze wersje a w najnowszej jest komunikat o braku dostępności od 31.07.2022 czyli to z poprzedniego roku była informacja i jest powoli wdrażana. 
 W Sklepie Play będzie docelowo  usunięte praktycznie 90% boxów w których dawniej się instalowała ze sklepu.  dotknie to praktycznie wszystkich boxów z Androidem od 10 w górę i po części starszych. 

[Obrazek: 3hpxsIWl.png]

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
REKLAMA:



Panowie jaką wersję aplikacji Canal Plus ściągnąć na tego boxa żeby działała jako aplikacja a nie jako lancher (używam Wolfa)
Odpowiedz
@fipii Canal+ 5.18
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Mam może głupie pytnie, skoro na tego boxa można wgrać coreEleca, ma odblokowany bootloader i robi go skyworth - można na niego wgrać czystego androida 10?
Odpowiedz
Ma zablokowany i po tematecie o wgrywaniu jakichkolwiek alternatywnych softów.

Podziękowali: lebsky
Odpowiedz
Czy ktoś szybciutko podpowie jak ustawić wyjście cyfrowe spdif? Wróciłem do tego dekodera po dłuższym czasie i zapomniałem jak to się robi
Odpowiedz
REKLAMA:



W box-ie Canal+ musi być załączony w Ustawieniach urządzenia > Dźwięk > Dźwięk przestrzenny i Dźwięki systemowe.

Ja korzystam z dźwięku przestrzennego wykorzystując wyjście SPDIF dla Kodi. Ustawiam w Kodi, następująco (wszystkie ustawienia muszą być dokładnie takie jak podane poniżej):

Ustawienia > System > Dźwięk
Liczbę kanałów pozostawić na 2.0
Włączyć miksowanie stereo w górę
Przekazywanie dźwięku musi być koniecznie załączone!
Urządzenie odbiorcze    AudioTrack (RAW), Android IEC packer 
Należy załączyć wyświetlane wszystkie cyfrowe formaty wielokanałowego audio tj.
Obsługuje Dolby Digital (AC3)
-Transkoduje do formatu Dolby Digital (AC3)
Obsługuje format Dolby Digital Plus (E-AC3)
Obsługuje format DTS
Obsługuje format DTS-HD

Inne ustawienia dźwięku bez żadnych zmian.

Jak nie miałem tych ustawień dźwięku w Kodi,  przez cały czas przekazywany dźwięk z amplitunera był przerywany co kilka sekund, nie szło oglądać filmu... Bardzo istotne okazało się pozostawienie w ustawieniach kanałów na 2.0 oraz załączenie miksowania stereo w górę.

Pozdrawiam

Edycja. Powyższe ustawienia dźwięku w Kodi są to ustawienia stosowane w moim sprzęcie Android TV, ale są też inne, które działają poprawnie.
Odpowiedz
Witam. poratuje ktoś apka Amazon Prime, która bez problemu działa na boxie C+ 4k? Te wersje z apkmirror się instalują niby, ale w menu aplikacji ich nie widzę. Ogólnie kaszana.
Odpowiedz
@zborus By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: zborus
1
Odpowiedz
witam,

postanowiłem zacząć korzystać z Wolf Launchera i wszystko się udało mój Canal+ Box się odmienił na lepsze. mam tylko problem z aplikacją do Canal+, ponieważ jak próbuję otworzyć to wyskakuje że są problemy techniczne. Zainstalowana jest z pendriva bo jak wchodzę do sklepu google to mam tylko aplikację Canal+Box. Może jest jakaś wersja która działa prawidłowo lub muszę wykasować aplikację Canal+Box bo mam wrażenie że one jakoś sobie przeszkadzają ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości