Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
@DenDy  Wielkie dzięki, sprawdzę na moim Android TV (Boxy Canal+ i Xiaomi Mi Box) jak tylko wrócę z pracy około godziny 16. Obecnie używam tylko Omegę na Kodi, więc zrobię aktualizację skórki AZ2:R z pliku ZIP, który podałeś powyżej i dam znać jak skórka działa.

Pozdrawiam
1
Odpowiedz
REKLAMA:



Smile 
@DenDy, podana przez Ciebie wersja próbna:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Działa bardzo szybko i bez żadnych problemów, naprawdę znakomicie na 100% jak trzeba, a nawet lepiej tj. wizualnie bardzo fajnie to wygląda w czasie obsługi przewijania filmu na pasku postępu w OSD.  Wszystko śmiga jak rakieta w skórce AZ2:R  Smile    Naprawdę jest super!

Reasumując:
Po zmianach wszystko jest OK w skórce AZ2:R, można ją dodać do repozytorium jako wersja 1.0.12,  ponieważ udanie zrobiona zmiana jest przydatna.  Szczególnie w sprzęcie opartym na systemie Android TV.

Dziękuję!
Odpowiedz
@DenDy, wersja próbna AZ2:R na Omedze śmiga u mnie super, wielokrotnie sprawdzone dokładnie na sprzęcie Android TV.

Jest jednak jedna sprawa o której nie pisałem, ponieważ uznałem, że to przypadek, ale jednak opiszę sprawę, ponieważ miałem podobny problem jak MrMagic dotyczyło to jednak tylko wersji 1.0.11 od razu jak weszła na Nexusie. Do tego nie działał mi mój ulubiony widok "Media Info".

Co więc wtedy zrobiłem, więc wróciłem na Nexusie do wersji 1.0.10 działała OK. 
Następnie do wersji 1.0.11 znowu problem jak u MrMagic i nie działa widok "Media Info" (wszystko na Kodi 20.5 Nexus).

No cóż...  Dałem sobie spokój z Kodi Nexus i zainstalowałem AZ2:R 1.0.11 na "świeżym" Kodi 21 Omega, wszystko śmiga dobrze na Android TV. Jak udostępniłeś wersję próbną zainstalowałem ją z pliku ZIP na Omedze i wszystko działa naprawdę bardzo dobrze.

Nie pisałem Ci o problemach z wersja 1.0.11 na Nexusie, gdyż na Omedze skórka śmiga dobrze i uznałem, że na Nexusie mialęm coś namieszane w systemie (nie mam żadnego pojęcia gdzie był błąd, czy co "się gryzło" z AZ2:R 1.0.11, ale objawy były identyczne jak u MrMagic, z tym, że u mnie na Nexusie).

Z pewnością problemem nie jest pasek postępu, opisane problemy miałem na Nexusie z AZ2:R jeszcze przed wydaniem wersji próbnej na Omegę.
Jeszcze raz zaznaczam, że wersja próbna skórki AZ2:R Omega na Android TV działa znakomicie...  Przetestowane na Android TV (Box Canal+ i  Xiaomi Mi Box S).

@DenDy, dziękuję Ci za Twoje wsparcie dla skórki AZ2:R

Pozdrawiam


Edycja. W Kodi 20.5 Nexus miałem zainstalowane masę różnych dodatków, może jakiś z nich sprawiał że w skórce AZ2:R 1.0.11  "Pozycje menu, które powinny być wymienione po prawej stronie, nie są widoczne, a jedynie duży czarny obszar".

Bynajmniej po "świeżej" instalacji na Omedze wersji próbnej żadne problemy już nie występują, śmiga na Android TV, aż miło...   Smile
Odpowiedz
Wiem, w czym jest problem, już powinno być ok.

Podziękowali: arkady1964
1
Odpowiedz
Smile 
@DenDy, prośba, dodaj do Twojego repozytorium skórkę z poprawionym paskiem postępu filmu w OSD.

Działa on teraz naprawdę rewelacyjnie dobrze tj. bardzo szybko, jest fajny z wyglądu oraz z działania. Można przesuwać znacznik dłuższym naciśnięciem przycisku lub skokowo naciskając przycisk lewy/prawy. Co ważne, reakcja na pasku postępu filmu jest błyskawiczna i wyraźnie oznaczona. Działa to perfekcyjnie.   Smile

Dziękuję
Odpowiedz
Smile 
Została wydana nowa wersja skórki AZ2:R
W wersji 1.0.12 naprawiono błędy i dodano nowe funkcje do skórki (wcześniej udostępnione w wersji próbnej skórki).  Smile  
Skórka AZ2:R wersja 1.0.12 jest dostępna do instalacji z repozytorium @DenDy.

Dzięki @DenDy za spełnienie mojej prośby i szybkie umieszczenie wersji 1.0.12 w Twoim repozytorium.

Pozdrawiam


Edycja.  Informacja dla mniej zaawansowanych użytkowników skórki AZ2:R o niektórych zmianach w skórce wprowadzonych przez opiekuna skórki @DenDy, nowości dotyczą obsługi za pomocą pilota Android TV oraz zmiany ustawień OSD skórki AZ2:R

Wprowadzono przewijanie paska postępu OSD do skórki (przycisk OK i działa w czasie pauzy). Zawarte w ustawieniach skórki: 
Ustawienia > SKÓRA > Wideo / Muzyka > OSD WIDEO > Przewijaj pasek postępu zamiast wyświetlać panel z informacjami 
Jest to nowa funkcja w skórce AZ2:R, która została znacznie ulepszona w wersji 1.0.12

Można także dodać funkcja ze starszych wersji: 
Ustawienia > SKÓRA > Wideo / Muzyka > OSD WIDEO > wyświetl dodatkowe informacje na wyświetlaczu z kontrolkami albo podczas pauzy
Ponieważ OSD umożliwia przewijanie wideo na pasku postępu, można wyłączyć przyciski przewijania wideo (jest to także jedna z nowszych opcji w skórce AZ2:R): 
Ustawienia > SKÓRA > Wideo / Muzyka > OSD WIDEO > Ukryj przyciski przewijania do przodu/do tyłu

W wersji próbnej wcześniej dostarczonej przez @DenDy ulepszony pasek postępu wideo do przodu/do tyłu został dodany do skórki OSD, gdy wideo jest wstrzymane (PAUZA). Ta funkcja nie była dostępna w starszych wersjach skórki AZ2:R. Gdy okazało się, że działa prawidłowo, w wersji 1.0.12 do skórki wprowadzono ulepszony pasek postępu filmu W OSD.  Funkcja ta dedykowana jest urządzeniom opartym o system Android TV.
Odpowiedz
REKLAMA:



Wraz z wydaniem wersji 1.0.12 skórka AZ2:R jest moim zdaniem bliska doskonałości. Nie mam już żadnych próśb, które mają dla mnie miałyby większe znaczenie dotyczące zmian w skórce...  Może kilka by się znalazło, ale są to dla mnie drobiazgi.

Chciałbym podziękować jeszcze raz @heppen_  za wkład w rozwój skórki AZ2:R i @DenDy za utrzymanie skórki AZ2:R przy życiu.   Smile  

@DenDy powodzenia!
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości