Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
(17-07-2021, 07:23 PM)remekb napisał(a): Coś się chyba porozjeżdżało w grafikach w nowych update'ach:

1. Tytuły pod grafikami:

[Obrazek: xmghPc0.jpg]
[Obrazek: FL1SgpO.jpg]

2. Niewymiarowe grafiki:

[Obrazek: chq5r17.jpg]

3. Ucięte obramowania plakatów i landscape'ów:

[Obrazek: GFNiuaV.jpg]

--------------------------------------------------------

Poza tym pytanie, czy widok "Showcase Flix View" ma się tak prezentować (tylko tło, opis i oceny)?

[Obrazek: B83rBkM.jpg]

--------------------------------------------------------

Obecnie mam wersję 0.6.7

Pozdrawiam.

P.S.
Nie wiecie czemu nie mogę zrobić screenshotów? Po wykonaniu screenshota, zapisuje mi się plik png bez obrazu, o rozmiarze 10.830 kB.
Oho. To nieźle narobiłem^^ jutro to doprowadzę do ładu Tongue
Odpowiedz
REKLAMA:



Na laptopie mam Kodi ze skórką w wersji 0.6.0 i tam jest ok Smile
Odpowiedz
(17-07-2021, 07:23 PM)remekb napisał(a): Coś się chyba porozjeżdżało w grafikach w nowych update'ach:

1. Tytuły pod grafikami:

[Obrazek: xmghPc0.jpg]
[Obrazek: FL1SgpO.jpg]

2. Niewymiarowe grafiki:

[Obrazek: chq5r17.jpg]

3. Ucięte obramowania plakatów i landscape'ów:

[Obrazek: GFNiuaV.jpg]

--------------------------------------------------------

Poza tym pytanie, czy widok "Showcase Flix View" ma się tak prezentować (tylko tło, opis i oceny)?

[Obrazek: B83rBkM.jpg]

--------------------------------------------------------

Obecnie mam wersję 0.6.7

Pozdrawiam.

P.S.
Nie wiecie czemu nie mogę zrobić screenshotów? Po wykonaniu screenshota, zapisuje mi się plik png bez obrazu, o rozmiarze 10.830 kB.
Z grubsza doprowadziłem to do ładu, głównie z Flix View, w innych layoutach mogą być niedociągnięcia Tongue

Cytat:Nie wiecie czemu nie mogę zrobić screenshotów? Po wykonaniu screenshota, zapisuje mi się plik png bez obrazu, o rozmiarze 10.830 kB.
Obstawiałbym tutaj DRM.
Odpowiedz
Hey spodobala mi sie skórka i szacun za robote która w nia wkładasz ? mam problem z instalacja ? dodałem repo i gdy chce wejsc zainstalowac odrazu mi wyskakuje nieudane polaczenie z repozytorium ?
Odpowiedz
chyba chodzi o wersję CoreElec / kodi 18 albo 19. repo jest chyba tylko dla 19
Odpowiedz
Na to niewpadłem myslałem ze mam 19 a tu 18.9 ?
Odpowiedz
REKLAMA:



Potestowałem troszkę - podoba mi się co raz bardziej ten skin. Kilka uwag ode mnie:

[Obrazek: 9zNCG9Ml.png]

W dodatkach nieczytelne jest to menu kontekstowe. Po najechaniu na ikonkę pojawia się tekst ale prawie zawsze jest ucięty. Może da się zrobić podobnie do menu kontekstowego tutaj (czyli podpis ikony z lewej lub z prawej strony):

[Obrazek: pOw7SXnl.png]

Zarówno pasek menu OSD i pasek menu start (używam widoku PROSTEGO) jest moim zdaniem za wysoki, zmniejszyłbym go o połowę lub chociaż 30%.

[Obrazek: YQbuwqal.jpg]

Czy podczas przewijania da się jakoś wyłączyć ten dolny pasek? W innych skórkach jest tylko pasek postępu u góry ekranu i info ile przewinęliśmy (np. w wersji Cosmic od naszego kolegi z forum Big Grin )

[Obrazek: nuNv5Zml.jpg]

Ostatnia kwestia to widok podmenu na ekranie głównym. Czy da się usunąć całkowicie te ikony by zostały tylko napisy, w efekcie całość się zmniejszy/obniży?

[Obrazek: PZMspYfl.png]


Mam też pytanie odnośnie czcionek - chciałbym je powiększyć? Jak to zrobić? Może dałoby radę dać opcję wyboru wielkości w px na przykład?

(12-07-2021, 07:01 PM)enefem napisał(a):
(12-07-2021, 06:50 PM)shaqoore napisał(a): [Obrazek: o0iaJxwl.jpg]

No niestety. Libreelec na Raspberry Pi 4.
Musiałby się wypowiedzieć, ktoś kto korzysta z LibreELEC i jest w tym temacie obeznany. Z tego co widzę w Google to LE team chyba wyciął tę opcję. Niestety, ale w takim wypadku nic nie jestem w stanie poradzić Sad

Musieli wyciąć na 19 bo w Kodi 18.9 na LE jest ta opcja.
Odpowiedz
(13-08-2021, 09:46 AM)shaqoore napisał(a): Potestowałem troszkę - podoba mi się co raz bardziej ten skin. Kilka uwag ode mnie:

[Obrazek: 9zNCG9Ml.png]

W dodatkach nieczytelne jest to menu kontekstowe. Po najechaniu na ikonkę pojawia się tekst ale prawie zawsze jest ucięty. Może da się zrobić podobnie do menu kontekstowego tutaj (czyli podpis ikony z lewej lub z prawej strony):

[Obrazek: pOw7SXnl.png]

Zarówno pasek menu OSD i pasek menu start (używam widoku PROSTEGO) jest moim zdaniem za wysoki, zmniejszyłbym go o połowę lub chociaż 30%.

[Obrazek: YQbuwqal.jpg]

Czy podczas przewijania da się jakoś wyłączyć ten dolny pasek? W innych skórkach jest tylko pasek postępu u góry ekranu i info ile przewinęliśmy (np. w wersji Cosmic od naszego kolegi z forum Big Grin )

[Obrazek: nuNv5Zml.jpg]

Ostatnia kwestia to widok podmenu na ekranie głównym. Czy da się usunąć całkowicie te ikony by zostały tylko napisy, w efekcie całość się zmniejszy/obniży?

[Obrazek: PZMspYfl.png]


Mam też pytanie odnośnie czcionek - chciałbym je powiększyć? Jak to zrobić? Może dałoby radę dać opcję wyboru wielkości w px na przykład?

(12-07-2021, 07:01 PM)enefem napisał(a):
(12-07-2021, 06:50 PM)shaqoore napisał(a): [Obrazek: o0iaJxwl.jpg]

No niestety. Libreelec na Raspberry Pi 4.
Musiałby się wypowiedzieć, ktoś kto korzysta z LibreELEC i jest w tym temacie obeznany. Z tego co widzę w Google to LE team chyba wyciął tę opcję. Niestety, ale w takim wypadku nic nie jestem w stanie poradzić Sad

Musieli wyciąć na 19 bo w Kodi 18.9 na LE jest ta opcja.
Hej, kolega z forum od Cosmica to ja ^^

Na razie wstrzymałem rozwój AZ2: Resurrection. Polecam używać Cosmica, a jeśli czegoś w nim brakuje, proszę o informację, a na pewno rozważę każdy feedback! Smile
Odpowiedz
Dzięki za super skórkę Smile Pasuje mi dużo bardziej niż Cosmic (brakuje tam np grafik z info pliku i irytuje mnie duży napis przewijania).
Mam jednak mały problem nie wiem czy do naprawy:
Otóż stwierdziełem, że w menu zrobię pozycję VOD gdzie będą widgety z nowościami z dodatków C+, HBO, Netflix. Jednak gdy dodam 3 lub więcej widgety z tych dodatków (na Nvidia Shield, PC radzi sobie lepiej) inne proste widgety które są niżej w menu jak np telewizja, dodatki długo się ładują. Mogę podesłać video z ilustracją problemu.
Odpowiedz
(03-09-2021, 11:30 AM)kofii12345 napisał(a): Dzięki za super skórkę Smile Pasuje mi dużo bardziej niż Cosmic (brakuje tam np grafik z info pliku i irytuje mnie duży napis przewijania).
Mam jednak mały problem nie wiem czy do naprawy:
Otóż stwierdziełem, że w menu zrobię pozycję VOD gdzie będą widgety z nowościami z dodatków C+, HBO, Netflix. Jednak gdy dodam 3 lub więcej widgety z tych dodatków (na Nvidia Shield, PC radzi sobie lepiej) inne proste widgety które są niżej w menu jak np telewizja, dodatki długo się ładują. Mogę podesłać video z ilustracją problemu.

Cześć,
Na razie zaprzestałem dalszego rozwoju AZ2:R z braku czasu.
Niemniej wydaje mi się, że nie mamy dużego wpływu na czas ładowania widgetów. Ten w dużej mierze zależy od wydajności urządzenia i jak sam zauważyłeś, PC radzi sobie lepiej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości