Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
Próbowałem dzisiaj użyć scrapera tmdb concert mod do koncertów wideo i zakaźnym razem wywala mnie z aplikacji. Czy ktoś może coś poradzić ?
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam,

Skonfigurowałem wtyczkę FanFilm bezpośrednio z głównym menu, np. kategoria W Kinach odnosi bezpośrednio do w kategori w FanFilm >> W Kinach i jak wejdę w tą kategorie to wszytsko ładnie mi się wyświetla 

nie wiem tylko jak dodać wyświetlanie filmów z tej kategorii bez wchodzenia w nią

na obecną chwile wygląda to tak:

[Obrazek: BpZpyTFl.jpg]

a chciałbym aby tu się wyświetlały filmy bezpośrednio z wtyczki FanFilm

ktoś ma jakiś pomysł ?
Odpowiedz
ustaw widget dla tej pozycji wskazując odpowiednie miejsce w FanFilm:
ustawienia skóry - start - dostsuj menu główne - w kinach - widgety wybierz widget - dodatek - dodatek video - Fanfilm itp...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(18-12-2022, 01:36 PM)Tomek napisał(a): ustaw widget dla tej pozycji wskazując odpowiednie miejsce w FanFilm:
ustawienia skóry - start - dostsuj menu główne - w kinach - widgety wybierz widget - dodatek - dodatek video - Fanfilm itp...

tylko nie widze widgetu głównego tylko widget podmenu

tak mam ustawione i nie działa

[Obrazek: wyVzIFnl.jpg]
Odpowiedz
Pionowy układ? Widget pojawia się chyba wtedy dopiero po wybraniu strzałki w prawo... Ale tu heppen by pomógł.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(18-12-2022, 04:40 PM)mikomc napisał(a):
(18-12-2022, 01:36 PM)Tomek napisał(a): ustaw widget dla tej pozycji wskazując odpowiednie miejsce w FanFilm:
ustawienia skóry - start - dostsuj menu główne - w kinach - widgety wybierz widget - dodatek - dodatek video - Fanfilm itp...

tylko nie widze widgetu głównego tylko widget podmenu

tak mam ustawione i nie działa

[Obrazek: wyVzIFnl.jpg]
Spróbuj zresetować układ strony głównej. Wejdź w ustawienia skórki > start i zmień układ strony głównej na jakiś, a później wróć do tego, który cie interesuje. To bug, który pojawił się ostatnio po usunięciu pewnych zbędnych zależności, musiałem to jakoś rozwiązac, aczkolwiek nie miałem czasu na poprawienie tego buga.
Odpowiedz
REKLAMA:



niestety nie pomogło Sad

spróbuje jeszcze odinstalowac i odnowa wszystko, bo zauważyłem że widgety z pod menu tez nie działają
Odpowiedz
A na jakim układzie strony głównej chcesz te widgety?
Odpowiedz
Witam

Dopiero niedawno "odkryłem", że niektóre skórki mają możliwość wyświetlania ocen imdb. Arctic: Zephyr 2 - Resurrection jest bardzo ładna, funkcjonalna i szybka. Brakuję mi w niej tylko wyświetlania gatunków filmowych dla danego filmu. Widok Info Wall 2 to posiada ale nie ma tam opisu. Pytanie do @heppen_ czy jest możliwość dodania tego do takich widoków jak: Showcase Flix, Media Info 2, Poster Showcase?
Jest jeszcze jedna rzecz ale pewnie zrobienie takiej opcji w ustawieniach jest czasochłonne i pewnie mało osób by z niej korzystało. Chodzi o wyeliminowanie przycisków odtwarzacza: play, stop, przewijanie, przeskok. Czy da się to zrobić edytując jakiś xml?

Pozdrawiam
Odpowiedz


Podziękowali: leszekgd
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości