Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
#11


Podziękowali: kris777
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Dzięki za poprawki już wszystko gra :-) ...skin bardzo ciekawy i co najważniejsze działa szybko i sprawnie jak
standardowy Estuary a to jest podstawa. Muszę go jeszcze dobrze poznać bo ma dość dużo ustawień i znacznie różni się od Estuary w sposobie użytkowania. Muszę poustawiać wszystko pod siebie :-) .... troszkę zwiększyć czcionkę menu itd
Trochę nieczytelne dla mnie jest wyświetlanie nazw kanałów telewizyjnych w pierwszym odruchu nie można skapnąć się gdzie jest nazwa :-) ...co raczej powinno być pierwszoplanową informacją ...to takie moje spostrzeżenie na szybko. Dalej testuję :-)
pozdrawiam!

Podziękowali: heppen_
Odpowiedz
#13
(19-06-2021, 05:47 PM)kris777 napisał(a): Dzięki za poprawki już wszystko gra :-) ...skin bardzo ciekawy i co najważniejsze działa szybko i sprawnie jak
standardowy Estuary  a to jest podstawa. Muszę go jeszcze dobrze poznać bo ma dość dużo ustawień i znacznie różni się od Estuary w sposobie użytkowania. Muszę poustawiać wszystko pod siebie :-) .... troszkę zwiększyć czcionkę menu itd
Trochę nieczytelne dla mnie jest wyświetlanie nazw kanałów telewizyjnych w pierwszym odruchu nie można skapnąć się gdzie jest nazwa :-) ...co raczej powinno być pierwszoplanową informacją ...to takie moje spostrzeżenie na szybko. Dalej testuję :-)
pozdrawiam!
Super! Miło mi to słyszeć Smile
Zaraz puszczę aktualizację, więc będzie można instalować z repozytorium.
Jeśli masz jakieś sugestię, wal śmiało! Jestem otwarty na wszystkie propozycję. Większość rzeczy, którą wdrożyłem była zainicjowana przez użytkowników Smile
Fajnie jakbyś mógł pokazać na screenshocie o co Ci dokładnie chodzi, bo nie bardzo łapie Big Grin Albo odpal debugowanie, w ustawieniach i daj mi nazwę widoku, to sobie sprawdzę jak można by to usprawnić.

A propos czcionki, zamierzam wprowadzić jakąś nową, żeby trochę odświeżyć ogólny look and feel Tongue Tylko jeszcze muszę znaleźć jaka czcionka ładnie by pasowała.

No i życzę miłego korzystania ze skina Smile
Odpowiedz
#14
Myślałem o tym tzn. troszkę dla mnie jest to mało czytelne : Nazwa programu TV / SAT 

[Obrazek: cLp2FBJ.png]
i troszkę większe napisy w menu głównym :
[Obrazek: 2UDZrzB.png]
Nie wiem czy znalazłem jakiś błąd ale po włączeniu w opcjach numeru kanału ...zawsze mam tylko 38 ? ( po kliknięciu OK ) :-)
a w menu nic ?
:-) ... pozdro
Odpowiedz
#15
Dzięki bardzo za skórkę. W poprzedniej wersji od pkscout miałem duże problemy z samoczynnym przełączaniem audio output. Mam Mac Mini m1. Wersja Resurrection naprawiła wszystko i teraz działa. Super.

Podziękowali: heppen_
Odpowiedz
#16
Wrzuciłem do nas do zips żeby łatwiej było dodać do menedżera plików: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: heppen_, shaqoore
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Odpowiedz
#18
Hej!
Wróciłem dzisiaj do tej skórki po kilku tygodniach przerwy i widzę, że jej wydajność bardzo się poprawiła.
Do tego nie mam żadnych zastrzeżeń.
Ale...
Chciałbym się dowiedzieć czy nie lepiej by było rozszerzyć opis filmu w spotlight (1) na całą szerokość pola lub ewentualnie umieścić clearart na wolnej przestrzeni (2). Sugerowałbym także zostawić margines (3) dla wyświetlanych okładek.

Co na to Autor? Smile

[Obrazek: qyRZfqt.jpg]

Podziękowali: heppen_
Odpowiedz
#19
(27-06-2021, 08:44 PM)remekb napisał(a): Hej!
Wróciłem dzisiaj do tej skórki po kilku tygodniach przerwy i widzę, że jej wydajność bardzo się poprawiła.
Do tego nie mam żadnych zastrzeżeń.
Ale...
Chciałbym się dowiedzieć czy nie lepiej by było rozszerzyć opis filmu w spotlight (1) na całą szerokość pola lub ewentualnie umieścić clearart na wolnej przestrzeni (2). Sugerowałbym także zostawić margines (3) dla wyświetlanych okładek.

Co na to Autor? Smile

[Obrazek: qyRZfqt.jpg]
Hej!
Akurat przy optymalizacji wydajności trochę pracowałem wcześniej Smile Fajnie, że widać tego efekty.
Co do proponowanych poprawek, hmm... Planuje zrobić nowy układ strony głównej, może tam zastosuje się do Twoich pomysłów Smile Obecnie layouty chyba pozostaną w takim stanie jakim są. Były robione na szybko, żeby wprowadzić coś nowego. Przy nowym układzie popracuje trochę dłużej. W dodatku chce dodać nowy układ dla widoku listy filmów, ale to po Home layoucie.

Podziękowali: remekb
Odpowiedz
#20
@"enefem" czy jest gdzieś możliwość włączenia albo dodania ikony pobierania napisów podczas oglądania bo teraz trzeba wchodzić przez ustawienia
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości