Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
#31
To wyszkuje trailery na yt czy gdzie?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
W teorii fajne, tylko właśnie... Jak z zasobożernością?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#33
(03-07-2021, 03:25 PM)mjw napisał(a): To wyszkuje trailery na yt czy gdzie?
Generalnie przy 'włączaniu' jak nie ma ustawionego domyślnego playera w TMDb Helperze to wyskakuje okno z możliwymi playerami do odtworzenia pliku. Można wybrać Youtube, Netflix czy pewnie nawet i Venom itp.
Na tą chwilę nie znalazłem rozwiązania, aby odtwarzało trailer domyślnie  z youtube, dlatego ten feature wymaga ustawienia domyślnego odtwarzacza w TMDb Helperze. W sumie nie jest to całkiem złe, bo jak wcześniej wspomniałem, będzie można tym sposobem odtwarzać nawet poprzez Venoma i inne addony.

Cytat:W teorii fajne, tylko właśnie... Jak z zasobożernością?
Raczej nie powinno to być mocno zasobożerne, po najechaniu odpala się AlarmClock, który odlicza czas do odtworzenia. Odtwarza po prostu w tle w wy pozycjonowanym 'sprytnie' oknie^^ Ot, taki 'tricky' feature trochę Big Grin Pewnie można by to zrobić na sto sposobów, ale ja wpadłem na proste rozwiązanie, które po kilku poprawkach będzie spełniało swoje zadanie Smile
Odpowiedz
#34
Wprowadziłem kilka zmian, teraz powinno odtwarzać od razu Trailer i nie powinno wymagać konfigurowania domyślnego playera w TMDbHelperze. Gdyby ktoś chciał przetestować, proszę pobrać ten zip file: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Wink

Wymaga włączenia wideo w tle w ustawieniach skórki > tło
Odpowiedz
#35
(02-07-2021, 10:38 AM)DenDy napisał(a): W informacjach o dodatkach brakuje mi też skrótu do wyboru wersji/konkretnego repo z którego ma pobrać aktualizacje.

[spoiler][Obrazek: 1cWdxUw.png][/spoiler]

W AZ: Reloaded taki skrót jest:

[spoiler]
[Obrazek: gWVEEcn.png]

[Obrazek: 0OtgRbv.png]
[/spoiler]

W AZ: Reloaded jest też fajna funkcja wyłączająca ten ekran ładowaniu przy uruchomieniu kodi.
Czy jest możliwość dodania tego w twoim modzie? Nie wiem po co w ogóle ten ekran w AZ Tongue
Hej!
Puściłem właśnie aktualizację z opcjami wymienionymi przez Ciebie Smile
Tylko coś mi się porąbało i wyłączanie splasha działa odwrotnie, haha^^ Kiedyś to poprawię Tongue Na razie dalej lecę z Flix view Wink

Podziękowali: DenDy
Odpowiedz
#36
@"enefem" jakbys zechciał kiedyś napisać jak sobie najlepiej skonfigurować skórkę to tez by było fajnie i wrzuciłbym na główna stronę kwp. Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
(04-07-2021, 04:23 PM)mjw napisał(a): @"enefem" jakbys zechciał kiedyś napisać jak sobie najlepiej skonfigurować skórkę to tez by było fajnie i wrzuciłbym na główna stronę kwp. Wink
W sumie ciekawa propozycja Big Grin
Jak kiedyś znajdę dłuższą chwilę czasu to postaram się coś naskrobać Smile
Odpowiedz
#38
(04-07-2021, 01:00 PM)enefem napisał(a): Hej!
Puściłem właśnie aktualizację z opcjami wymienionymi przez Ciebie Smile
Tylko coś mi się porąbało i wyłączanie splasha działa odwrotnie, haha^^ Kiedyś to poprawię Tongue Na razie dalej lecę z Flix view Wink

Sprawdziłem, działa, dzięki. Niby pierdoła a cieszy Tongue

PS. Jeśli nie zauważyłeś to filmik w pierwszym poście nie działa. Błędny link ci się wkleił Tongue
PS2. Temat ze skórką na KWP zaczął pojawiać się w google i pięknie Smile

Podziękowali: heppen_, arkady1964
Odpowiedz
#39
Odpowiedz
#40
@"enefem" ja nie mogę edytować postów użytkowników, ale widzę że masz błąd w kodzie.
Zobacz, wkleiłeś:
[video=youtube]https://youtu.be/SNynNe5mudEhttp://[/video]

Jak widzisz, na końcu linka jest http:// - musisz to usunąć i będzie działać Tongue

Włącz sobie to co na poniższym screenie, wtedy łatwiej edytować bbcode:
[Obrazek: SpfDRDF.png]



@mjw, prośba do Ciebie, zwiększ limit na video:
[Obrazek: QEORUcY.png]

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości