Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
#41
(05-07-2021, 07:00 AM)DenDy napisał(a): @"enefem" ja nie mogę edytować postów użytkowników, ale widzę że masz błąd w kodzie.
Zobacz, wkleiłeś:
[video=youtube]https://youtu.be/SNynNe5mudEhttp://[/video]

Jak widzisz, na końcu linka jest http:// - musisz to usunąć i będzie działać Tongue

Włącz sobie to co na poniższym screenie, wtedy łatwiej edytować bbcode:
[Obrazek: SpfDRDF.png]



@mjw, prośba do Ciebie, zwiększ limit na video:
[Obrazek: QEORUcY.png]
O kurde, faktycznie. Dzięki Big Grin

Wszystko robię w takim pośpiechu, że połowy rzeczy nie ogarniam Tongue
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Photo 
Witam
Skórka ekstra. Dzięki za ogrom wykonanej pracy.
Jakby to nie był problem ,proszę o aktywowanie przycisku "INFO" za pomocą myszki.

[Obrazek: RYXP2y4]
Oczywiście działa z Klawiatury "I".Jak dla mnie przyciemnienie jest zbyt wielkie no ale to rzecz gustu. Więc o gustach
nie rozmawiajmy.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#43
(05-07-2021, 09:17 AM)agaton111 napisał(a): Witam
Skórka ekstra. Dzięki za ogrom wykonanej pracy.
Jakby to nie był problem ,proszę o aktywowanie przycisku "INFO" za pomocą myszki.

[Obrazek: RYXP2y4]
Oczywiście działa z Klawiatury "I".Jak dla mnie przyciemnienie jest zbyt wielkie no ale to rzecz gustu. Więc o gustach
nie rozmawiajmy.
Pozdrawiam.
Coś się obrazek nie wyświetla Tongue
Co do aktywacji przycisku myszką, muszę najpierw sprawdzić czy to w ogóle wykonalne Smile
Odpowiedz
#44
Mam jeszcze pytanie w związku z konfiguracją, choć wydaje mi się, że to raczej nie kwestia skóry...
Mianowicie, dodałem w menu startowym jako pozycję kanał YT, jednak po dodaniu jego zawartości jako widżet oprócz filmów wyświetlają się także pozycje typu: "Listy odtwarzania", "Szukaj", "Na żywo"... 
W przypadku, gdy jako widżet ustawię pozycję "Moje subskrypcje" wyświetlają się tylko filmy - czyli tak, jak chcę.
Podejrzewam, że jest to uzależnione od wtyczki YouTube, ale pomyślałem, że może da się to jakoś obejść z poziomu skóry.

[Obrazek: DhUYdhl.png]

Z góry dzięki za pomoc Wink
Odpowiedz
#45
(05-07-2021, 01:09 PM)remekb napisał(a): Mam jeszcze pytanie w związku z konfiguracją, choć wydaje mi się, że to raczej nie kwestia skóry...
Mianowicie, dodałem w menu startowym jako pozycję kanał YT, jednak po dodaniu jego zawartości jako widżet oprócz filmów wyświetlają się także pozycje typu: "Listy odtwarzania", "Szukaj", "Na żywo"... 
W przypadku, gdy jako widżet ustawię pozycję "Moje subskrypcje" wyświetlają się tylko filmy - czyli tak, jak chcę.
Podejrzewam, że jest to uzależnione od wtyczki YouTube, ale pomyślałem, że może da się to jakoś obejść z poziomu skóry.

[Obrazek: DhUYdhl.png]

Z góry dzięki za pomoc Wink
Szczerze mówiąc ciężko mi powiedzieć jak to obejść. W ustawieniach wtyczki Youtube można wyłączyć poszczególne foldery. Być może to by rozwiązało problem. Niestety, ale pewnie wtedy stracisz możliwość wejścia do tych katalogów. Hmm...
Gdyby to dało się zrobić z poziomu skórki to nie byłoby problemu, bo jakoś byśmy to wymodzili Big Grin
Kiedy ustawiasz widget, ten po prostu wskazuje na daną ścieżkę, z której pobierana jest zawartość i wyświetlana. Tak mi się wydaje, że oprócz wyłączenia tych folderów, nie ma innej opcji :/
Odpowiedz
#46
Dzięki za odpowiedz.
Co do obrazka to powinien być ten:
[Obrazek: 6mH9Qihl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
(05-07-2021, 03:13 PM)agaton111 napisał(a): Dzięki za odpowiedz.
Co do obrazka to powinien być ten:
[Obrazek: 6mH9Qihl.jpg]
Inne kontrolki rozumiem, że da się aktywować za pomocą myszki?
Odpowiedz
#48
Tak można aktywować. Zależy , co oglądamy, na TV oczywiście nie działają kontrolki przewijania.
Mnie zależy na "info", które na innych wtyczkach da się aktywować myszką.
Przerabiam wtyczkę do list odtwarzania i tym przyciskiem wyświetlam info o odtwarzanym materiale.
Pozdrawiam Agaton111
Odpowiedz
#49
(05-07-2021, 05:50 PM)agaton111 napisał(a): Tak można aktywować. Zależy , co oglądamy, na TV oczywiście nie działają kontrolki przewijania.
Mnie zależy na "info", które na innych wtyczkach da się aktywować myszką.
Przerabiam wtyczkę do list odtwarzania i tym przyciskiem wyświetlam info o odtwarzanym materiale.
Pozdrawiam Agaton111
Ok, rozumiem. Postaram się to ogarnąć Smile
Odpowiedz
#50
(19-06-2021, 09:42 AM)enefem napisał(a):
(19-06-2021, 08:55 AM)kris777 napisał(a): Zainstalowałem skórkę na moim HTPC / LibreElec najnowszy build nightly 19 matrix .... i niestety skórka wisi już prawie 15 minut z napisem : Arctic Zypher 2 Resu. kółko kręci się w kółko ale żadnej reakcji i poprawnej instalacji w/w. Teraz muszę jakoś to odinstalować bo po restarcie jest to samo :-(
Ps. OK usunąłem przez ssh /storage/addons/
Mam pytanie czy komuś działa w/w skin na LE / generic ( intel ) ? ...może mój błąd polegał na tym iż przy oknie konfiguracji wstępnej skina nic nie robiłem tylko dałem OK może wymagane jest ustawianie ?
Dzięki za informację. Prawdopodobnie wystarczyło tylko przeładować skórkę.
Testuje ją na CoreELEC i żadnych problemów. Wczoraj zaktualizowałem (wywalając script.toolboxa) i działa nawet na CE 20 Nexus Nightly. Fajnie jakbyś mógł jeszcze raz spróbować i gdy "zawiśnie" na splash screenie spróbował przeładować skórkę, ewentualnie zrestartować Kodi (tudzież zrestartował LE).
Aha, i być może faktycznie zrobiłem jeden błąd. Skoro nie ustawiałeś nic w Skin Wizardzie, prawdopdobnie nie był wybrany Home Layout. Stąd mógł również wynikać problem. Dzisiaj to naprawię Wink
I jeszcze raz, fajnie jakbyś mógł spróbować jeszcze raz tym razem wybierać Home Layout (układ strony głównej).

I na przyszłość, gdyby coś Ci się działo z jakąś skórką, wystarczy zmienić nazwę, bądź usunąć plik guisettings.xml, to powinno przywrócić Ci Estuary skin.

Daj znać czy powyższe porady pomogły Wink
Witam...
Dokładnie identyczna sytuacja jak u kolegi wyżej... Z tym że u mnie jest Android TV (Android 7)... Instalacja z repozytorium podanych w pierwszym poście... Instalacja na czystym Kodi że sklepu 19.1... Wszystkie opisane porady nie pomogły... Wciąż strona startowa z info ze jest inicjalizacja skórki...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości