Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
" Nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji. Więcej informacji na ten temat znaj
#21
Oj dużo tam syfu masz...
1. Kodi 18.4 - starość, nie wiem czy mbebe jeszcze aktualizuje pod ten zabytek
2. W logach exodusredux, czyli jedna z bardziej zasyfionych i podejrzanych wtyczek jakie są. Jej zależności, które mają wpływ na inne wtyczki mogą być w dziwnych wersjach, często z jakąś kopareczką w tle. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
3. Wywala się na inputstream - który jest w starej wersji 2.4.7 - jest od dawna już 2.4.8
4. W logach Gaia i jakiś wizard dziwnego pochodzenia.
1+2+3+4+5= to ma prawo nie działać - nawet po aktualizacji starych wtyczek strach tego używać.
Rozwiązanie?
Wywalić ten syf. Zainstalować kodi 19.x. Zainstalować dobre wtyczki z oficjalnych źródeł.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Witam,

jestem tutaj nowy i przepraszam, że odkopuje temat, ale też mam problem z pojawiającym się komunikatem "Nie udane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji..", podczas próby włączenia programu telewizyjnego np "tvn,hbc, canal+,discavery w HEJO TV.
Oczywiście na stronie www wszystko działa i konto premium mam jeszcze ważne do końca roku.
Dodam również, że dwa razy instalowałem wszystko od nowa i nadal jest to samo.
Używam kodi 19.3 na telewizorze SONY z Android TV i wszystko działało przez jakiś czas lecz jednego pięknego wieczoru podczas oglądania telewizji wyrzuciłem mnie do wyboru kanału i już nie mogę nic włączyć. Czy ktoś miał podobny problem i jest w stanie mi pomóc ?
Postaram się wypisać najważniejsze informacje dotyczące aplikacji:
- KODI 19.3
- Mbebe 0.7
- HEJO TV 2.2.91
- logi By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dziękuje za pomoc
Pozdrawiam 
Aldek
Odpowiedz
#23
Odpowiedz
#24
Cześć.
Odświeżę trochę temat.
Od jakiegoś czasu na większości znalezionych źródeł na FanFilm wyskakuje mi ten komunikat i nic nie potrafię włączyć. Przeinstalowałem na nowo Kodi oraz ftyczke FanFilm a problem jak był tak jest. Zauważyłem również że ostatnio bardzo mało źródeł znajduje. Czy jest możliwość jakoś to poprawić?
Odpowiedz
#25
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - niestety darmowych źródeł coraz mniej dostępnych.
Filser z którego była brana większość darmowych na awarię API i na chwilę obecną trzeba czekać aż developerzy FF znajdą rozwiązanie.

Podziękowali: dred_sz
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości