Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV m3u playlist editor (multi-langue) z instrukcja obslugi (Video)
#1
Polecam ciekawy edytor do edycji list M3U. (multi langue) wraz z obsluga Video . Smile

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


[Obrazek: xhkab8Sl.png]

Podziękowali: Joseffino
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
wgrywanie wiekszych list trwa wieki no i czasem potrafi jakos dziwnie zapisac ze mi sie wszystko rozjezdza Tongue ale ogolnie to niestety chyba nie ma niczego lepszego na Windowsa
Odpowiedz
#3
(30-11-2022, 11:08 AM)michaelred napisał(a): ...wgrywanie wiekszych list trwa wieki no i czasem potrafi jakos dziwnie zapisac ze mi sie wszystko rozjezdza Tongue ale ogolnie to niestety chyba nie ma niczego lepszego na Windowsa...
Wgrywanie "wiekszych list" na PC trwa u mnie  krocej niz wczytywanie ich na playerach.
Chociaz z taka opinia juz tez sie spotkalem.
Jesli chodzi o "rozjezdzanie" to jak najbardziej sie z Toba zgadzam.

Co dla mnie osobiscie jest denerwujace to markowanie (zaznaczanie) pojedynczych programow w liscie.
Kazdy jeden program trzeba markowac na "piechotke". Jest tez opcja zaznaczania calosci ale ma male zastosowanie.
Mimo to uwazam, ze obrobka list M3u z tym programem w kombinacji z Macro na TextPad odbywa sie szybciej
niz zwyklym edytrorem z windows.

Jesli juz mowimy o edytorach textu na windows, to osobiscie bardzo polecam ten niekonwencjonalny TextPad 8.4.0
Chocby tylko ze wzgledu na mozliwosc tworzenia wlasnych macro.
Dotychczas uzywalem HTPCITALIA m3u edytora. Ale ten nie nadaje sie do wszystkich list M3U.
Z kolei tez probbowalem tego ERD IPTV M3U Editor ale mi po prostu nie lezy.

Mimo swoich wad i malych uniedogodnien Rimassoft IPTV m3u editor w kombinacji z TextPad bardzo ulatwia mi robote. Smile
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości