Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak epg
#1
Brak epg od rana dzisiaj na tivimate

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(09-06-2021, 04:36 PM)banny_2006 napisał(a): Brak epg od rana dzisiaj na tivimate

Od rana, jak zawsze EPG obecne w TiviMate [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: ERBDp73l.jpg]
Odpowiedz
#3
U mnie nie działa dziś na m-tvguide - niby pobiera EPG ale lista pusta tak jak by w pobranym pliku nic nie było Sad
Odpowiedz
#4
U mnie i u kumpla to samo do teraz coś jest gdzieś nie tak

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
(09-06-2021, 09:20 PM)banny_2006 napisał(a): U mnie i u kumpla to samo do teraz coś jest gdzieś nie tak

[Obrazek: s018.gif] [Obrazek: s018.gif]

[Obrazek: k4waf6Kl.jpg]

[Obrazek: akAO27Bl.jpg]
Odpowiedz
#6
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zmiany w M-TvGuide. Proszę czytać forum.

A z TiviMate to już inna bajka. Podstawa to mieć oryginalną APK z kontem premium.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Zmiany zmianami tylko czemu ubiliście starszą wersję m-tvguide która do wczoraj działała bez problemu...
Rozumiem że teraz twoje zmiany w EPG wymagają tej najnowszej wersji m-tvguide?
Odpowiedz
#8
(10-06-2021, 04:09 AM)jon1022 napisał(a): Zmiany zmianami tylko czemu ubiliście starszą wersję m-tvguide która do wczoraj działała bez problemu...
Rozumiem że teraz twoje zmiany w EPG wymagają tej najnowszej wersji m-tvguide?
To już pytanie nie do mnie a do twórcy wtyczki @Mariusz89B . Myślisz że to przyjemność siedzieć do 2 w nocy nad tym epg, by rano na 2 dzień znów działało Tobie. Przypomnę tylko że ja też mam normalną prace. 
Proponuję sprawdzić jak masz starszą wersję M-TVGude.

Podziękowali: jon1022
Odpowiedz
#9
@jon1022 Nie patrze sie wsparcie dla starszych wersji wtyczki, jest aktualna wersja i nalezy z niej korzystac. Zmiany sa w bazach mapowych na serwerach m-TVGuide, nie maja nic wspolnego z EPG.

Podziękowali: jon1022
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#10
@sky02 OK,ok tylko pytam co się dzieje, wrzuć na luz Smile 
Doceniam twój wysiłek w temacie EPG...

(10-06-2021, 05:08 PM)Mariusz89B napisał(a): @jon1022 Nie patrze sie wsparcie dla starszych wersji wtyczki, jest aktualna wersja i nalezy z niej korzystac. Zmiany sa w bazach mapowych na serwerach m-TVGuide, nie maja nic wspolnego z EPG.
Dzięki za info...
Zdziwiło mnie po prostu co mają zmiany w nowej wersji wtyczki do starszej wersji skoro mam zablokowaną aktualizację.
Ale skoro jakaś część wtyczki siedzi na serwerze to wiele wyjaśnia.
Już zaktualizowałem...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości