Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak Epg dla kilku kanałów
#1
Witam,
Od czasu zaktualizowania nowej listy w new.plusx.tv mam brak epg dla kilku kanałów jak m.in.  Canal+ Premium, Canal Sport 2 i 3, HBO 2,3, Canal+ Seriale.......
Bz względu na to czy epg pobieram od dostawcy listy, czy z strony Ovh problem jest ten sam. Do czasu zmiany listy wszystko było ok.
Korzystam z Kodi na laptopie.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Proszę o jakąś podpowiedz.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Trzeba poczekać na eksperta w tej sprawie @sky02 Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(10-06-2021, 12:18 PM)mjw napisał(a): Trzeba poczekać na eksperta w tej sprawie @sky02 Big Grin
Oczywiście , że poczekam Smile
Odpowiedz
#4
(10-06-2021, 02:24 PM)teklan napisał(a):
(10-06-2021, 12:18 PM)mjw napisał(a): Trzeba poczekać na eksperta w tej sprawie @sky02 Big Grin
Oczywiście , że poczekam Smile
Witajcie. Zadam durne pytanie. Czy czyściłeś W ustawieniach kodi / system / telewizja . Wyczyść  dane w Ogólne i Przewodnik.
Jak tak, to będę potrzebował Twojej listy bez tokena. Nie mam obecnie dostępu do Plusx.
A Plusx to ma nasze epg jak ja coś namieszam to u nich także będzie błąd. Zresztą możesz se wy edytować epg
plusx jest podpisane epg.ovh  Tongue

Podziękowali: teklan
Odpowiedz
#5
(10-06-2021, 04:06 PM)sky02 napisał(a):
(10-06-2021, 02:24 PM)teklan napisał(a):
(10-06-2021, 12:18 PM)mjw napisał(a): Trzeba poczekać na eksperta w tej sprawie @sky02 Big Grin
Oczywiście , że poczekam Smile
Witajcie. Zadam durne pytanie. Czy czyściłeś W ustawieniach kodi / system / telewizja . Wyczyść  dane w Ogólne i Przewodnik.
Jak tak, to będę potrzebował Twojej listy bez tokena. Nie mam obecnie dostępu do Plusx.
A Plusx to ma nasze epg jak ja coś namieszam to u nich także będzie błąd. Zresztą możesz se wy edytować epg
plusx jest podpisane epg.ovh  Tongue
Wyślę Ci zaraz listę na PW.
Kodi oczywiście wyczyszczone....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości