Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ipla mbebe nie odtwarza filmów
#1
Hej, od jakiegoś czasu nie działa mi Ipla, wyszukiwanie jest ok, ale przy próbie odtwarzania zakręci raz kółkiem, później drugi raz i wraca do listy wyników wyszukiwania. W międzyczasie próbowałem zainstalować TVN player ale to raczej nie powinno mieć wpływu. Przeinstalowałem dwa razy Kodu, a problem jest na Xboxie.
Dzięki za rady ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(23-06-2021, 05:47 AM)entombed napisał(a): Hej, od jakiegoś czasu nie działa mi Ipla, wyszukiwanie jest ok, ale przy próbie odtwarzania zakręci raz kółkiem, później drugi raz i wraca do listy wyników wyszukiwania. W międzyczasie próbowałem zainstalować TVN player ale to raczej nie powinno mieć wpływu. Przeinstalowałem dwa razy Kodu, a problem jest na Xboxie.
Dzięki za rady ?
Wtyczka ipli podobnie jak wtyczka player z repo mbebe potrzebuje do działania DRM - a odpowiednie biblioteki nie są dostępne na konsoli xbox ze względu na zamkniętą architekturę systemu.
Dlatego dziwi mnie że ipla działała ci kiedykolwiek Big Grin

Podziękowali: entombed
Odpowiedz
#3
(23-06-2021, 06:25 AM)jon1022 napisał(a): Wtyczka ipli podobnie jak wtyczka player z repo mbebe potrzebuje do działania DRM - a odpowiednie biblioteki nie są dostępne na konsoli xbox ze względu na zamkniętą architekturę systemu.
Dlatego dziwi mnie że ipla działała ci kiedykolwiek Big Grin

Działało jakieś półtora roku ?
To niedobrze, a w takim razie do czego ta wtyczka, skoro wiadomo, że nie zadziała?
Odpowiedz
#4
Wtyczka działa na wszystkim, poza Xbox, na który nie ma DRM. To wina Xboxa który ma protezę kodi.
Wcześniej mogła działać bo dopiero od jakiegoś czasu Ipla blokuje materiały drm

Podziękowali: entombed
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Dla mających podobny problem w przyszłości - pomógł hard reset konsoli i krok po kroku wg instrukcji z internetu, strona kodiwpig chyba. Ipla działa Big Grin

(23-06-2021, 10:03 AM)Tomek napisał(a): Wtyczka działa na wszystkim, poza Xbox, na który nie ma DRM. To wina Xboxa który ma protezę kodi.
Wcześniej mogła działać bo dopiero od jakiegoś czasu Ipla blokuje materiały drm
Nie spieram się ale mi działa Wink
Odpowiedz
#6
Bo pewnie odtwarzacz te, które nie mają DRM
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(23-06-2021, 11:58 AM)Tomek napisał(a): Bo pewnie odtwarzacz te, które nie mają DRM
Nie wiem czy jest możliwość to sprawdzić ale pewnie masz rację. Tak czy inaczej nie działało, po resecie działa. Dzięki wszystkim za pomoc, temat do zamknięcia Wink
Odpowiedz
#8
Ale dalej nie odtwarza elementów zabezpieczonych DRM
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości