Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 19.1 ładowanie listy brak postępu procentowego
#1
Witam,
podczas uruchamiania Kodi w wersji 19.1 przy pobieraniu danych z serwera nie wyświetla się postęp  wgrywania w procentach. Kółeczko się kreci i finalnie lista została załadowana i następnie są wgrywane dane przewodnika epg. Lista jest od myfrienda, modyfikowana Notepadem ++.  Jeśli ktoś zna ten problem i jego rozwiązanie to z góry dziękuję. Smile
ten sam problem jest przy kodi 19.3. Nikt takiego problemu nie ma?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ponawiam prośbę o pomoc.
Odpowiedz
#3
Tylko jaki to problem? Jak sam napisałeś lista się wczytuje, wczytuje się epg, zapewne też tv działa. I fakt, nie mam tego u siebie, bo załadowanie ok 200 kanałów trwa tyle co błysk.
Odpowiedz
#4
Ok. Rozumiem ,że może być to spowodowane zbyt dużą  ilością kanałów( u mnie  po selekcji ok. 10tys.) Jeszcze zmniejszymy.
Odpowiedz
#5
(11-12-2021, 07:23 PM)Kierus napisał(a): ilością kanałów( u mnie  po selekcji ok. 10tys.)

[Obrazek: g070.gif] [Obrazek: g070.gif]

A finalnie w procesie wizualizacji i tak możesz docelowo tylko jeden wybrany odtwarzać [Obrazek: k045.gif]

Gdzie sens/logika aby męczyć się w Kodi, zamiast korzystać z jakiejś wiodącej aplikacji w wersji Premium, dedykowanej zagadnieniu IPTV [Obrazek: a060.gif]

Takie aplikacje "połykają" płynnie listy po 15 tysięcy kanałów [Obrazek: s025.gif]
Odpowiedz
#6
Jakie aplikacje premium masz na myśli?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(11-12-2021, 07:23 PM)Kierus napisał(a): Ok. Rozumiem ,że może być to spowodowane zbyt dużą  ilością kanałów( u mnie  po selekcji ok. 10tys.) Jeszcze zmniejszymy.
Ooo Mistrz, 10 tyś w kodi w pvr simple pcha, i mu działa. A serio, to po co tyle? Edytujesz, zostawiasz tylko pl i ewentualnie kilka, kilkadziesiąt kanałów ze świata. Kodi sabo sobie radzi z listami majacymi po dziesiąt tys. Nawetvte 10 tyś Twoje, to już po rekord pewnie podchodzi. Oczywiście napisałem o pvr, bo stalker to inna bajka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości