Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WeChip V8 Plus (Amlogic S905w) i problem z DRM (?)
#1
Drodzy forumowicze staram się reaktywować box WeChip V8 Plus (Amlogic S905w) bo stał nieużywany i chciałem go skonfigurować pod Canal Plus/NC+Go via Kodi lub same apki jednak pojawił się problem. Po zalogowaniu zarówno na apkę od C+ jak również po zalogowaniu się w Kodi (repo Mbebe o czywiście) wywala błąd. O ile w apce Canal + to jakieś UPE 160, UPE 159 którego nie da się znaleźć, to w Kodi po sprawdzeniu logów pojawiło się coś takiego

[Obrazek: XYZEcUhl.jpg][Obrazek: VFMuPycl.jpg][Obrazek: 6Yb514Vl.jpg][Obrazek: MNzyiFPl.jpg]

Sama apka Canal+ po odpaleniu pokazywała monit o tym, że Usługi Google nie są kompatybilne z wersją systemu i przerzucało do Google Play gdzie nie było opcji instalacji. Domyśliłem się, że to któraś aktualizacja spowodowała problem z DRM. Jak pokazują ustawienia w tym urządzeniu jest L1 i wszystkie FAQ piszą, że apka C+ odpala się od 4.4.2 do góry i wymaga provision DRM L1.

Jest opcja, żeby to jakoś obejść czy trzeba bawić się customami? Jeśli to drugie tylko wchodzi w grę są jakieś działające pewniaki czy ten box już się do tego nie nadaje?

Dodam, że wszystko działa normalnie bez zarzutu, filmy ładują się z Youtube, smb działa i też odpala treści video i audio bez żadnych ścinek czy problemów

Pomocy Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie wydaje mi się aby ten Box miał kiedykolwiek Widevine L1 max co tam mogło być to L3 a więc większość serwisów w 480p.

Chyba jedyne co możesz zrobić to zainstalować linuxa pod postacią systemu Coreelec - tam DRM będzie działać...

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości