Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Covenant
#11
Dziekuję wszystkim za odpowiedz. Niestety instalowałem Incrusion i updatowałem do najnowszej wersji , czyscilem providers i cache , reinstalowałem Kodi ,updatowalem do najnowszej wersji. Podobnie nie działa mi Exodus, Covenant i Elysium - wszystkie tak samo niedziałaja tzn. nie laduje mi czy to movies po roku, tematyce, jezyku , kreci sie niebieskie kolko i znika i nic sie nie dzieje. Naprawde przeszukalem caly internet i juz nie wiem co moze byc nie tak ktos na angielskie j stronie sugerowal ze moze to byc kwestia wylaczenie smart set up na BT Hubie ale ja uzywam wyłącznie MacBooka do odpalania Kodi (17.6 Krypton). Ktos ma jakis pomysl dodam iz nie jestem w stanie zautoryzowac takze Trakt.tv po prostu pisze ciagle authorized i wybija mi proces jak klikne w autoryzacje. Może komuś to pomoże posiadam router CISCO E3928s natomiast internet od VECTRY. Moze macie jakis pomysl w kwesti ustawienia takiego routera co mogłoby blokowac te programy. Probówałem zmieniac API itd bez rezulatatu. Dodam iż np program Wizja TV dziala ok - jako jedyny Big Grin. Z gory dzieki za odpowiedz wszystkim

Dodam jeszcze że próbowałem zmieniać VPN także bez skutku.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
W ustawieniach daj tylko jezyk : PL Żródła PL

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
@janka_otruli ewidentnie masz problem nie z dodatkiem tylko ze sprzętem. Sam router vectry nie ma żadnych ustawień, więc to na pewno nie jego wina. Najlepiej by było spróbować na czystym profilu kodi skoro nie działa ci tak wiele rozszerzeń.
@Jaca - sądzisz że to mądre podawać jakieś zupełnie nie sprawdzone źródło do martwej wtyczki?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
@Tomek

widzisz zdjęcia powyżej odkąd padło repo mam to na swoim kodi najpierw na 17.6 teraz na 18
co tu jest nie sprawdzone nie potrafisz pomóc to chociaż nie krytykuj...
Odpowiedz
#15
@Jaca - zauważ że jemu nie tyle że nie działają źródła, gdzie twoja porada może by coś pomogła, ale nie działa mu samo przeglądanie - czyli nie łączy z trakt.tv/imdb - więc najprostszym rozwiązaniem będzie sprawdzenie czy coś nie blokuje w samym kodi. Zmiana języka źródeł absolutnie nic tu nie da, ponieważ to odnosi się do samego etapu wyszukiwania plików, a nie wyszukiwania filmów po tytułach itp. itd. Także jak nie potrafisz pomóc....

Co do krytyki - używaj martwej wtyczki z nieznanego repozytorium, gdy zarówno tu jak i na stronie kodiwpigulce podaliśmy działającego forka, z aktualizacjami itp itd. Twój wybór.

@janka_otruli nie wiem jak jest w macboku - ale sprawdź czy jakiś firewall nie jest zbyt nadgorliwy. Vectra na pewno nie blokuje - wiem to z autopcji.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
Nie wiem skąd to martwe wszystko się aktualizuje włącznie z colossus repo
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
u... poczytaj sobie np. na reddit na temat tej aktualizacji - nikt nie wie skąd ona oficjalnie pochodzi, co w niej jest... kto się tym opiekuje...

ps. w icursion masz poprawione polskie scrappery - w covenant nie - są nieaktualne, część z nich nie działa (filmwebbooster)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
I o to chodzi po co ma paść po kilku tygodniach po jakimś liście od jeszcze większych złodziei zajmujących się prawami autorskimi,nie ma właściciela nie ma problemów
Odpowiedz
#19
@Tomek Co rozumiesz za pomocą czystego profilu Kodi?

@Jaca Takie rozwiazania juz testowalem , bez skutku. Uwazam ze to faktycznie chyba wina blokady przez jakis program tylko za bardzo nie wiem w czym tkwi problem. Antywirusa nie mam Firewall sam nie wiem, nic co bym instalował dodatkowo. Jakies sugestie ?

(05-01-2018, 04:06 PM)janka_otruli napisał(a): @Tomek Co rozumiesz za pomocą czystego profilu Kodi?

@Jaca  Takie rozwiazania juz testowalem , bez skutku. Uwazam ze to faktycznie chyba wina blokady przez jakis program tylko za bardzo nie wiem w czym tkwi problem. Antywirusa nie mam Firewall sam nie wiem, nic co bym instalował dodatkowo. Jakies sugestie ?

Próbowałem na laptopie z Windows i otwiera. Wiec wiemy w czym problem ktos jest w  stanie mi okreslic co go blokuje wiem ze zapora systemu to nie jest :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości