Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wp pilot padł ?
#21
(24-07-2021, 05:49 PM)md23@o2.pl napisał(a): Czy ostatnia dzialajaca wersja wtyczki wp pilota dla Kodi 19 jest 0.1.1 (z 2019 r.) czy moze dziala komus wersja z tego roku 0.1.4 ?
0.1.1 jest tylko dla kodi 18 (to ta z możliwością przekierowania ciasteczka z przeglądarki)
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
@r4dzio
Czy wie ktoś gdzie znajdę wersję 0.1.3?

Wersje WP-Pilot na Kodi 18-xx

plugin.video.pilot.wp-0.1.1.zip
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

plugin.video.pilot.wp-0.1.3.zip
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

plugin.video.pilot.wp-0.1.4.zip
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wlasnie znalazlem rozwiazanie z ciasteczkami! Dziala super! Polecam! Big Grin

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#23
(24-07-2021, 08:49 AM)jon1022 napisał(a):
(24-07-2021, 06:42 AM)r4dzio napisał(a): Ja używam wersji kodi 18.9 i dotychczas wp pilot działał. Specjalnie zgodnie z poradnikiem nigdy nie aktualizowałem wtyczki. Teraz również tak jak i wam nie działa. Zwraca błąd o niepoprawnym logowaniu.

Dodam, że dokładnie tego samego dnia wtyczka TVP sport też przestała działać.
Sprawdziłem jeszcze raz przed chwilą Wppilot pod kodi 18.9 wersja 0.1.1 z ciasteczkami z przeglądarki loguje i działa bez problemu.
Może zalogowałeś się na innej przeglądarce/urządzeniu na wppilota i dane z cooki się zmieniły?

Natomiast wtyczka tvp sport wywala jakiś błąd - pewnie tvp namieszało z okazji olimpiady...
Nie jestem w temacie wtyczek sportowych, ale chyba w repo mbebe jest jakiś dodatek ze sportem w nazwie i nawet miał jakiś drobny update 3 dni temu, więc może tam sprawdź Smile

aby napewno Kolega dobrze sprawdzał?,ze świeżymi ciasteczkami? bo logowac się loguje ale nie odtwarza....
Odpowiedz
#24
Ze świeżymi nie sprawdzałem bo nie mam potrzeby - wtyczka działa.
Dopóki ktoś komu nie działa nie podrzuci jakichś logów nie da rady dojść o co chodzi...

Podziękowali: adam#79
Odpowiedz
#25
(27-07-2021, 06:15 AM)jon1022 napisał(a): Ze świeżymi nie sprawdzałem bo nie mam potrzeby - wtyczka działa.
Dopóki ktoś komu nie działa nie podrzuci jakichś logów nie da rady dojść o co chodzi...

Cześć,
skoro działa myk z netviapisessid i netviapisessval  to da radę dodać to do wersji Matrix ?

pozdrawiam
Odpowiedz
#26
Ato już nie do mnie pytanie Smile 

Są tu na forum tacy co by to pewnie potrafili...o ile znajdą czas i chęci oczywiście
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(27-07-2021, 06:15 AM)jon1022 napisał(a): Ze świeżymi nie sprawdzałem bo nie mam potrzeby - wtyczka działa.
Dopóki ktoś komu nie działa nie podrzuci jakichś logów nie da rady dojść o co chodzi...

Świeża instalka, świeże ciasteczka i wtyczka 0.1.1


021-07-27 17:36:22.560 T:11752  ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                            - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.TypeError'>
                                            Error Contents: 'NoneType' object has no attribute '__getitem__'
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "C:\Users\XXXX XXXXX\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.pilot.wp\addon.py", line 248, in <module>
                                                route()
                                              File "C:\Users\XXXX XXXXX\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.pilot.wp\addon.py", line 244, in route
                                                play(id)
                                              File "C:\Users\XXXX XXXXX\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.pilot.wp\addon.py", line 162, in play
                                                manifest = stream_url(id)
                                              File "C:\Users\XXXX XXXXX\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.pilot.wp\addon.py", line 136, in stream_url
                                                if 'hls' in response[u'data'][u'stream_channel'][u'streams'][0][u'type']:
                                            TypeError: 'NoneType' object has no attribute '__getitem__'
                                            -->End of Python script error report<--
2021-07-27 17:36:22.612 T:15916  ERROR: Playlist Player: skipping unplayable item: 0, path [plugin://plugin.video.pilot.wp/?sessionid=netviapisessid%3Ddc12fcfe167e4aaf824651afb641baxx%3B+netviapisessval%3DeyJhbGciOiJIUzUxMiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.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.G8GkkVVGbeHp6-C7cN4lYgBmh0TQnMgUOIyi2I5VVbSBgA3s9DdxQE5LHmxDLDrq-csSs6qrNOnBa2amtlmPxx&mode=play&id=14]
2021-07-27 17:36:58.641 T:15916  NOTICE: Stopping player
Odpowiedz
#28
Nie wiem w czym tkwi problem u ciebie...

Sprawdziłem jeszcze raz tym razem na PC Windows 10, kodi 18.9 wtyczka 0.1.1, nowo założone konto na wppilot - cooki wyciągnięte z chroma

Wtyczka działa bez problemu zarówno po przekopiowaniu cooki jak i przy użyciu remotecooki poprzez pastebin.com....

Musisz chyba gdzieś popełniać jakiś błąd Sad
Odpowiedz
#29
Sprobujcie zmienic device i device_type na android tv:

def login():
    if len(password) > 0 and len(username) > 0:
        data = {'device': 'android_tv', 'login': username, 'password': password}

        response = requests.post(
            login_url,
            json=data,
            verify=False,
            headers=headers
        )


def stream_url(video_id, retry=False):
    cookies = readFromDB()
    if not sessionid or len(video_id) == 0:
        return ''

    url = video_url + video_id
    data = {'format_id': '2', 'device_type': 'android_tv'}

    headers.update({'Cookie': cookies})
    response = requests.get(
        url,
        params=data,
        verify=False,
        headers=headers,
    ).json()

P.S

Wersja 0.1.1 jest nieaktualna bo podany jest stary adres do request, nalezy uzyc wersje 0.1.4.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#30
W załączniku plugin z logowaniem przez cookies (domyślnie, do wypełnienia pola jak w v 0.1.1). Można nadal w ustawieniach zmienić sposób logowania na login/hasło, ale jak wiemy obecnie ten sposób nie działa.

Mirror kodi v19: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Aktualizacja - dodałem wersję dla kodi v18
Kodi v18: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Najlepiej odinstalować starą wersję, zamknąć kodi, uruchomić jeszcze raz i zainstalować wtedy wersję z załącznika.
Instrukcja jak przekopiować ciasteczka od @mjw By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

I jeszcze szybka instrukcja jak łatwo przerzucić cookies na dowolne urządzenie:
1. Logujemy się do pilot.wp.pl i zapisujemy sobie netviapisessid, netviapisessval zgodnie z instrukcją w filmiku
2. Pobieramy plik zip z dodatkiem na dysk, rozpakowujemy. Po wypakowaniu zobaczymy katalog 'plugin.video.pilot.wp'.
3. Wchodzimy do katalogu, następnie otwieramy katalog 'resources'
4. Otwieramy plik 'settings.xml' z tego katalogu przy użyciu notatnika czy innego edytora tekstu
5. W pliku settings.xml znajdujemy linijkę
<setting label="netviapisessid" type="text" id="netviapisessid" default=""

wklejamy zapisaną wcześniej wartość 'netviapisessid' jako default="", otrzymujemy
<setting label="netviapisessid" type="text" id="netviapisessid" default="tutaj_nasza_wartosc_skopiowana_z_przegladarki"

To samo powtarzamy dla linijki netviapisessval - wklejamy skopiowaną z przeglądarki wartość 'netviapisessval' do default.
6. Zapisujemy zmieniony plik settings.xml, w środku mamy zmienione dwie linijki jak poniżej (oczywiście z naszymi wartościami)
<setting label="netviapisessid" type="text" id="netviapisessid" default="netviapisessid_skopiowane_z_przegladarki"  visible="eq(-3,1)"/>
<setting label="netviapisessval" type="text" id="netviapisessval"  visible="eq(-4,1)" default="netviapisessval_skopiowane_z_przegladarki"/>

7. Wchodzimy do nadrzędnego katalogu (tego, w którym mamy rozpakowany katalog 'plugin.video.pilot.wp').
8. Pakujemy katalog 'plugin.video.pilot.wp' razem z zawartością (w tym zmienionym plikiem settings.xml) do pliku zip. Po wejściu do nowo utworzonego pliku zip musi być tam katalog 'plugin.video.pilot.wp' - jeżeli spakujemy to inaczej, to nie będzie działać.
9. Usuwamy stary dodatek wraz z ustawieniami, wrzucamy nasz nowy zip z wklejonymi wartościami i instalujemy. Po wejściu w ustawienia wartości netviapisessid, netviapisessval będą uzupełnione zgodnie z tym, co wkleiliśmy.

Podziękowali: Zuzia, jon1022, adam#79, likaon01


Załączone pliki
plugin.video.pilot.wp.zip
Rodzaj pliku: .zip
Ilośc pobrań: 101
Rozmiar: 27.95 KB
plugin.video.pilot.wp v18.zip
Rodzaj pliku: .zip
Ilośc pobrań: 38
Rozmiar: 27.94 KB
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości